Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Bridgestone vasaras riepas

Drošība uz ceļa ar Bridgestone vasaras riepām

Japāņu uzņēmums ir viens no pasaules svarīgākajiem riepu ražotājiem, līdz 2011. gadam tas apgādāja Formula 1 sacīkšu komandas ar riepām. Sarežģītie izaicinājumi un nepārtrauktie uzlabojumi veicinājuši lieliskus sasniegumus, kas izjūtami ikdienas satiksmē. Projektējot vasaras riepas Bridgestone īpašu uzmanību pievērš drošībai. Tādēļ, Bridgestone vasaras riepas ir vienmērīgas braukšanas un vadības iemiesojums ar visvērienīgākajiem drošības kritērijiem. Tāpat, Bridgestone ražotās vasaras riepas garantē braukšanas prieku un lielisku komfortu gan pa sausiem, gan slapjiem ceļiem. Bridgestone vasaras riepas ir vispusīgas augstākās kvalitātes riepas, kuru vadības, vilkmes, un akvaplanēšanas sniegums ir absolūti pārliecinošs.

Bridgestone vasaras riepu pārliecinošie testa rezultāti

Bridgestone vasaras riepas atkārtoti ir ieguvušas dažādus apbalvojumus šī gada vadošo auto žurnālu veiktajos testos. 2012. gadā vācu žurnāls “Autozeitung” apbalvojis Bridgestone's Turanza T001 vasaras riepas nominācijā “ļoti ieteicamas”. Lielisks drošības, izturības un braukšanas komforta apvienojums. Šīs riepas ir viens no Bridgestone vadošajiem modeļiem vieglo automašīnu riepu segmentā. Bridgestone vasaras riepas pārliecinoši novērtētas arī citos 2012. gada apskatos. Augstākos apbalvojumus piešķīrušas arī Vācijas, Šveices un Austrijas automobiļu asociācijas un klubi.

Bridgestone: Vienmēr jaunāko tehnoloģiju iemiesojums

Bridgestone vasaras riepas vienmēr tiek pastāvīgi uzlabotas, un vienmēr iet pārī ar jaunākajām tehnoloģijām. Lielisks piemērs ir Bridgestone radītā COOLING FIN tehnoloģija, kas ievērojami uzlabojusi riepas reakciju avārijas situācijās: riepa joprojām ir pilnībā vadāma, pat pēkšņa gaisa spiediena zuduma rezultātā. Tāpēc ir iespējams turpināt ceļu līdz drošai vietai ar samazinātu ātrumu.

Auto ražotāji iecienījuši Bridgestone

Lieliska kvalitāte un veiktspēja nodrošinājusi Bridgestone vasaras riepām vadošo lomu starp dažādiem piegādātājiem. Tik populāri auto ražotāji kā BMW, Citroën or Mercedes-Benz iesaka Bridgestone vasaras riepas viņu auto pamat aprīkojumam. Protams, Bridgestone piedāvā visu veidu riepas vieglajām automašīnām, kravas automašīnām, motocikliem, 4x4s, apvidus auto un motosportam piemērotās.