Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Goodyear vasaras riepas

Brauciet ērti ar Goodyear vasaras riepām

Goodyear jau daudzus gadus ir pasaulē vadošais autoriepu ražotājs. Nemitīgi ieviešot jaunas un inovatīvas tehnoloģijas, uzņēmums spēj radīt vasaras riepas, kas atbilst visaugstākajiem standartiem. Goodyear vasaras riepas pēdējos pāris gados ir ievērojami pacēlušas latiņu vasaras riepu ražotājiem.

Goodyear vasaras riepu inovatīvās tehnoloģijas

Pēdējo pāris sezonu laikā, šis riepu ražotājs ir pievērsis lielu uzmanību jaunu, inovatīvu tehnoloģiju ieviešanai. Piemēram, Goodyear ražošanas līnijai OptiGrip izmantota revolucionārā “Smartwear-Technology”. Pateicoties kurai, samazināts riepu nodilums un palielināta to izturība izmantojot papildus rievas un gumijas kārtas. Tādēļ šīs Goodyear vasaras riepas Jums garantē optimālu veiktspēju visā riepas lietošanas laikā. 2009. gadā Goodyear apvienoja savas EfficientGrip (efektīvās saķeres) riepas ar FuelSaving (degvielas taupības) Tehnoloģiju, lai samazinātu degvielas patēriņu.

Lieliskas riepas jebkuram transporta līdzeklim

Goodyear vasaras riepas padara patīkamu braukšanu ar jebkuru automašīnu. Goodyear vasaras riepu stiprā puse ir īpaši izjūtama izcilā saķere uz sausiem un slapjiem ceļiem. Neskatoties uz to vai tās ir komfortablas ģimenes auto riepas, platākas riepas, kas paredzētas sportisko ambīciju apmierināšanai vai ziemas riepas ar lielisku saķeri: Goodyear piedāvā atbilstošas riepas, kas piemērotas jebkurām prasībām un mērķiem.

Labākie Goodyear vasaras riepu novērtējumi

Goodyear vasaras riepas, pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, kas izmantotas to ražošanas procesā, pastāvīgi iegūst augstākos novērtējumus dažādos testos. Vācu žurnāls “Autobild Sportscars” 2012. gadā šīm riepām piešķīra “izcilības” etiķeti. Apskatnieku novērtējumā, Goodyear vasaras riepas ir perfekti piemērotas braukšanai kā pa sausu, tā slapju ceļa virsmu, tās ir labi vadāmas, un ar mazu rites troksni. Vācu ekspertu žurnāls “Sportauto”, testējot Goodyear riepas Eagle F1 Asymmetric2, uzskatāmi parādījis šo riepu spēcīgo veiktspēju uz slapjas ceļa virsmas. Augstākās kvalitātes Goodyear riepa ieguvusi labākos novērtējumus gandrīz visās kategorijās.

Augstākā kvalitāte un labas cenas

Jūs iegūstat lieliskas, kvalitatīvas Goodyear vasaras riepas nemaksājot daudz. Nav nekāds brīnums, ka Goodyear vasaras riepas ir gan auto ražotāju, gan autovadītāju izvēle numur viens iegādājoties augstākās klases vasaras riepas.