Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Pirelli vasaras riepas

Izcila kvalitāte: Michelin vasaras riepas

Pirelli vasaras riepas ir slavenas to izcilās vadāmības īpašību uz jebkādām ceļu virsmām dēļ. Pirelli ir vienīgais riepu piegādātājs Pasaules Rallija Čempionātam (WRC). Šis riepu ražotājs, protams, piedāvā produktus, kuru ražošanā izmantotas īpašas tehnoloģiskās inovācijas, maksimāla drošība un lieliska vadāmība ne tikai sacensību trasē. Vairāk nekā 100 gadu pieredze Pirelli ļāvusi radīt ideālas vasaras riepas jebkurai automašīnai – atkal un atkal.

Nepārspējama drošība ar Pirelli vasaras riepām

Vasaras riepas ar Pirelli protektoru garantē drošu braukšanu un īsus bremzēšanas attālumus. Unikālais gumijas sakausējums nodrošina, ka Pirelli vasaras riepas nezaudē cietību pat augstākā gaisa temperatūrā. Drošība ir galvenais, it īpaši braucot lielā ātrumā. Braucot pa slapjiem ceļiem, ūdens no riepas tiek maksimāli ātri novadīts pateicoties neparastajam Pirelli vasaras riepu protektora zīmējumam. Pirelli riepai ir lieliska saķere ar visu plakni pateicoties protektora rievām. Vadāmība ir nemainīgi lieliska!

Spēcīgi, sportiski sasniegumi ar Pirelli vasaras riepām

Pirelli vasaras riepas ir izcils vaļasprieka un tehnoloģijas apvienojums. Šīs riepas garantē dinamisku un līdzsvarotu vadāmību neatkarīgi no laika apstākļiem un ceļa virsmas. Optimāla virziena kontrole ir viena no neskaitāmām izcilām īpašībām, kas veicina ērtu un izdevīgu braukšanu. Zema rites pretestība, palielināta nodilumizturība veicina zemu degvielas patēriņu, kā arī paildzina riepas mūžu un uzlabo tās efektivitāti. Izvēloties Pirelli vasaras riepas, Jūs iegūstat augstas veiktspējas kvalitatīvas riepas, kas pilnībā garantēs maksimālu drošības līmeni. Pirelli vasaras riepas ir ļoti augstu novērtētas daudzos reitingos.

Izcili Pirelli vasaras riepu novērtējumi

Vācu žurnāla “auto-motor-und-sport” testētāji piešķīruši Pirelli vasaras riepām augstākās atzīmes. Galvenais faktors, kuru novērtēja dažādos apskatos, bija izcilā saķere uz sausas ceļa virsmas, zema rites pretestība un labas bremzēšanas īpašības, kā arī precīza un elastīga vadāmība. Vācu žurnāls “Autobild” iesaka Pirelli vasaras riepas. Šī žurnāla testu laikā riepas atzītas par labi sabalansētām, ar zemu rites pretestību un neticami labām braukšanas īpašībām pa dubļainiem ceļiem.