Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Michelin vasaras riepas

Izcila kvalitāte: Michelin vasaras riepas

Aptaujas atkal un atkal apliecina, ka Michelin vasaras riepas ir neticami populāras autovadītāju vidū. Viens no to lieliskās reputācijas iemesliem starp klientiem ir ilgais Michelin vasaras riepu lietošanas laiks. Gadiem ejot Michelin kļuvušas par vienu no autoražotāju iecienītākajām riepām izvēloties populāru zīmolu auto pamataprīkojumu.

Nepārtraukti pētījumi un attīstība augstam braukšanas komfortam

Michelin vasaras riepas tiek nepārtraukti uzlabotas. Uzņēmums iegulda zināmu daļu ikgadējās peļņas pētījumu un produktu uzlabošanas nolūkā. Autovadītāji ir arī ieguvēji pateicoties uzņēmuma sadarbības pieredzei ar Formula 1. Nepārtraukti uzlabojumi garantē izcilu vasaras riepu kvalitāti un nesalīdzināmi augstu komforta un drošības līmeni braukšanas laikā.

Vasaras riepas augstām prasībām

Michelin piedāvā sabalansētas vasaras riepas, kas ir viegli vadāmas uz jebkuras ceļa virsmas. Michelin vasaras riepu labākās īpašības ir īss bremzēšanas ceļš uz slapjas virsmas, un akvaplanēšanas riska maksimāla novēršana. Michelin vasaras riepas garantē arī maksimālu drošību un vadāmību uz sausas ceļa virsmas. Pie pozitīvajām īpašībām jāmin arī zemā rites pretestība, izcilā veiktspēja un ilgais kalpošanas laiks, kā arī braukšanas stabilitāte.

Michelin vasaras riepas samazina degvielas patēriņu

Ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizās riepas, lai ierobežotu degvielas patēriņu. Michelin pievērš ļoti lielu uzmanību, lai ražotu tā saucamās energoefektīvās riepas. Galvenais uz ko koncentrējas ražotājs ir efektivitāte un klimata aizsardzība. Michelin zemā rites pretestība nodrošina zemu CO2 izmešu apjomu. Kopš pirmo “eko-riepu” radīšanas deviņdesmitajos gados, Michelin ir bijusi vadošā loma CO2 izmešu un degvielas patēriņa apjoma samazināšanā. Ja visas vieglās un kravas automašīnas Eiropā brauktu ar “eko-riepām”, Eiropa varētu ieekonomēt apmēram 4,5 miljardus litru dīzeļdegvielas un 1,5 miljardus litru benzīna gadā. Tās ir īstās riepas, kas garantē lielisku veiktspēju un ērtu automašīnas vadāmību. Michelin vasaras riepām ir izcilas īpašības.

Labākie Michelin vasaras riepu rezultāti

Vācu žurnāls “Gute Fahrt” ziņo, ka Michelin vasaras riepas ir absolūti iesakāmas. Tā apskatā, Michelin Pilot Sport 3 ir ierindotas vadošajā pozīcijā – it īpaši, ja runa ir par vadāmību uz slapjas un sausas ceļa virsmas. Šo Michelin vasaras riepu braukšanas stabilitāte, un tikai neliela vadāmības zuduma tendence, nodrošinājušas augstu novērtējumu. Labākās atzīmes piešķirtas arī par bremzēšanas ceļa attālumu uz slapjas braukšanas virsmas. Vācu žurnāls “Sportauto” regulāri testē Michelin riepas, citu starpā arī Michelin Pilot Sport Cup+. Testētāji bija īpaši sajūsmināti par Michelin vasaras riepu precīzo un ātro stūres reakciju un lielisko saķeri.