Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Continental vasaras riepas

Augstākās klases braucieni ar Continental vasaras riepām

Continental vasaras riepas jau ilgu laiku ir labāko produktu vidū, ja runājam par drošību un komfortu. Vasaras un ziemas riepu ražošanas procesā papildus tiek pievērsta liela uzmanība ekoloģiskajiem aspektiem. Kā rezultātā palielinās riepu kalpošanas mūžs, tiek samazināta rites pretestība un degvielas patēriņš, tas savukārt ļauj ievērojami samazināt CO2 izplūdes.

Continental ir automašīnu pamataprīkojuma tirgus līderis

Neskaitāmi auto ražotāji visā pasaulē paļaujas uz Continental vasaras riepu kvalitāti izvēloties savu automašīnu pamataprīkojumu. Katra ceturtā automašīna nobrauc no montāžas līnijas ar Continental vasaras riepām. Tās pilnībā pārliecina ar lielisko izturību, rites īpašībām un lielo nobraukumu. Nav nekāds pārsteigums, ka liela daļa auto īpašnieku izvēlās Continental vasaras riepas to augstās kvalitātes dēļ, lai nomainītu nodilušās riepas.

Inovatīvās tehnoloģijas un attīstība

Ražotāji un auto īpašnieki līdzīgi novērtē tehnoloģiju prasmes (know-how) un pieredzi, kāda ieguldīta katras Continental riepas ražošanā. Continental vasaras riepas nepārtraukti paceļ latiņu braukšanas komfortam un vadāmībai. Continental vasaras riepas lieliski tiek galā ar bīstamo akvaplanēšanas risku pateicoties nepārtrauktiem pētījumiem un uzlabojumiem. Kā arī, Continental ir izdevies līdz minimumam samazināt riepas vadāmības zudumu.

Testu uzvarētājs: Continental vasaras riepas

Pēdējo pāris gadu laikā, Continental ir cītīgi strādājuši, lai uzlabotu savu produktu tehniskās priekšrocības. It īpaši to parāda dažādi auto žurnālu testu rezultāti. 2012. gadā vācu žurnāls “Auto Motor und Sport” apstiprinājis, ka Continental vasaras riepām piemīt izcila un droša stūrēšanas precizitāte, lieliska slodzes jauda, un zema rites pretestība, kā arī izcila aizsardzība pret akvaplanēšanu. Continental vasaras riepas ļoti augstu novērtēts arī vācu žurnālā ""Firmenwagen"".

Continental vasaras riepas: Ideāli piemērotas augstākās klases automašīnām

Ar premium ContiPremiumContact līniju, Continental radījis vasaras riepas, kas īpaši projektētas augstākās klases automašīnu vadītājiem. Izcila aizsardzība pret akvaplanēšanas risku uz slapjas ceļa virsmas, pateicoties unikālajiem ūdens novades kanāliņiem. Sportiski un droši braucieni garantēti ar Continental riepām, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard