Riepas priekš Alpina

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:
Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.

Alpina ir ļoti populārs zīmols autosacīkšu entuziastu vidū. Uzņēmums tika dibināts 1965. gadā, un piedāvā “pielāgotu” versiju labi pazīstamam BMW autoražotājam – viņu kopējā sadarbība sākās 1971. gadā, kad BMW iesaistīja ALPINA projekta vadībā, saistībā ar vieglo BMW 3.0 CSL Coupé. Ņēmot vērā to, ka transportlīdzekļiem ir ievērojami vairāk zigspēku, tiek paaugstinātas vilces kontroles un bremžu sistēmu prasības, tādēļ riepas priekš Alpina izmērā ir ne mazākās par 17 collām.

Piemēram, priekš Alpina B3 modeļa, Jūs varat lietot riepas izmēros 235/40 R17 un 225/40 R18. Bet, priekš Alpina B12 modeļa, Jums vajadzēs riepas izmērā 245/40 R20, un priekš Alpina B5 būs vajadzīgas riepas izmērā 245/40 R19.

Alpina riepas stabilai līkumu izbraukšanai

Palielināta riepas saskarmes virsma ar ceļa klātni ievērojami uzlaboja līkumu izbraukšanu. Ražotas riepas priekš Alpina nodrošina perfektu transportlīdzekļa kontroli, pat pie ātras līkumu izbraukšanas. Mēs piedāvājam plašu riepu izvēli priekš Alpina modeļa, kā arī mums ir visplašākā riepu zīmolu un izmēru izlase tiešsaistē, kura Jums sniegs neskaitāmas izvēles iespējas.

x