Payment Banner

Accelera Vasaras RiepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Ja Jūs meklējat jaunas vasaras riepas budget, kuras spēj sniegt adekvātu drošību un labu sniegumu, un īpaši neietekmēs Jūsu finansiālo stāvokli, reifen-direkt.lv piedāvā Jūms ļoti lētas Accelera riepas Jūsu transportlīdzeklim. Riepas ir piejamas dažādos veidos un izmēros, un Jūs viegli varēsiet atrast atbilstošu riepu modeli.

Visveiksmīgākie Accelera vasaras riepu modeļi ir Alpha, Beta, PHI, un Iota. Accelera Alpha is a ir labas veiktspējas riepa, kura domāta kompaktām un vidējā izmēra automašīnām, riepa ir pieejama izmēros izmērs no 14 līdz 18 collām (loka diametrs). Alternatīvi, Jūs varat izvēlēties Accelera PHI; šis modelis arī ir konkurētspējīgs savā klasē, un tiek piedāvāts izmēros no 16 līdz 20 collām (loka diametrs). Protektora dizains nodrošina precīzu stūres reakciju un stabilitāti līkumos – tādējādi tiek panākta droša saķere, it īpaši uz sausa ceļa seguma, kā arī vadītāju atsauksmes ir visnotaļ pozitīvas.

Maksājiet mazāk, lai iegūtu vairāk

Ja Jūs dodat priekšroku praktiskam, vairāk nosvērtam braukšanas stilam, esošā zīmola piedāvājums iekļauj sevī arī vasaras riepas. Šie modeļi ir vērsti uz samazinātu rites pretestību, kas savukārt nodrošina labāku degvielas ekonomiju un komfortu. Populārs Accelera Beta modelis ir lieliski piemērots līdzsvarotiem ikdienas izbraucieniem visos laika apstākļos, un sniedz energoefektivitāti un teicamu akvaplanēšanas pretestību; šādas riepas būtu vērts iegādaties, ja Jums ir kompaktās vai vidējās klases auto. Ja Jūs brauciet ar Džipu, tad Accelera Iota modeļa cena un vispārējās īpašības Jums var likties vilinošas. Lai arī kādu riepu Jūs izvēlēsieties, pasūtīšanas procedūra tik un tā būs viegla, un mēs apsolam lielisku klientu apkalpošanu un izdevīgas cenas.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more