Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Accelera Auto – Ziemas Riepas

Kopš savas dibināšanas 1996. gadā, Accelera zīmols aizņem arvien ievērojamāku vietu tirgū - piedāvājot zemas cenas un pievilcīgu dizainu - šī taktika palīdz zīmolam saglabāt labas pozīcijas. Accelera ziemas riepas tika speciāli izstrādātas, lai sniegtu pārsteidzošu veiktspēju par tik pat pārsteidzošu cenu.

Daudzi autovadītāji spiesti tērēt daudz naudas, lai nomainītu savas vasaras riepas pirms ziemas sezonas sākuma. Tomēr, daudzos testu braucienos tika pierādīts, ka pat vislabākās premium klases vasaras riepas nevar konkurēt ar specializētām ziemas riepām pie zemām temperatūrām, vai arī uz ledus un apsnigušiem ceļiem. Budžeta klases ziemas riepas sniedz pievilcīgu iespēju tiem autovadītājiem, kuri nevēlas pārmaksāt par preci, kā arī atteikties no drošības.

Vislētākais veids ziemas izbraukumiem

Accelera ziemas riepas, par nepārspējamām cenām. Izmantojiet visas mūsu piedavājumu priekšrocības, kā arī izmantojiet mūsu meklētāju, lai viegli varētu atrast labākās riepas par labākām cenām.

Mūsu preces ir viegli pasūtīt, un visās norādītajās cenās ir iekļauta bezmaksas piegāde visā Latvijā. Jūsu jaunas ziemas riepas tiks piegādātas Jums ērtajā vietā - tieši pie Jūsu durvīm, vai arī kādā Jums tīkamā autoservisā, kur uzreiz tiks uzmontētas.