Payment Banner

Achilles vasaras riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Kopš pašas dibināšanas 1991.gada, Indonēzijas zīmols brand Achilles pārdod izturīgas un stilīgas vasaras riepas autovadītājiem visā pasaulē. Šis ražotājs cenšas piesaistīt klientus, piedāvājot labu saķeres pakāpi, labu stūrēšanu un komfortu, vienlaikus saglabājot cenas tik pieejamas, cik tas ir iespējams. Šī stratēģija kalpo kompānijai diez gan labi, un Achilles izdevās nodrošināt sev pozīciju šajā mainīgajā riepu tirgū.

Achilles ATR Sport izmanto videi draudzīgo Eco-Safe tehnoloģijas, lai sniegtu drošu uzvedību uz slapja ceļa seguma, vienlaikus samazinot rites pretestību labākam degvielas patēriņam un komfortam. Šis riepas protektors ar tērauda siksnām ir tā izstrādāts, lai tas būtu noturīgs un ilgmužīgs, un protektora raksts nodrošina tādas īpašības, kuras sniedz tikai sporta riepas. Tas arī pierāda, ka vadītājiem nevajag tērēt milzu naudu, lai nopirktu labas riepas. Galu galā,Achilles vasaras riepas palīdz krietni ietaupīt.

Vēl viens vasaras hīts no Achilles ir Achilles ATR-K ECONOMIST. Agresīvas saķeres šķautnes riepas plecu daļā un papildus lameles labākai saķerei, optimizēta bremzēšanas stabilitāte, un pārliecinoša uzvedība, kas atbilst ikdienas braukšanas stilam. Divas gareniskas rievas efektīvi izkliedē ūdeni un novērš akvaplanēšanas risku. Achilles ATR-K ECONOMIST piedāvā pārsteidzoši labu kvalitāti šajā cenu kategorijā.

Izvēlieties vasaras riepas no mūsu plaša piedāvājumu klāsta, un gūstiet labumu no mūsu bezmaksas piegādes un zemām cenām.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more