Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Achilles vasaras riepas

Kopš pašas dibināšanas 1991.gada, Indonēzijas zīmols brand Achilles pārdod izturīgas un stilīgas vasaras riepas autovadītājiem visā pasaulē. Šis ražotājs cenšas piesaistīt klientus, piedāvājot labu saķeres pakāpi, labu stūrēšanu un komfortu, vienlaikus saglabājot cenas tik pieejamas, cik tas ir iespējams. Šī stratēģija kalpo kompānijai diez gan labi, un Achilles izdevās nodrošināt sev pozīciju šajā mainīgajā riepu tirgū.

Achilles ATR Sport izmanto videi draudzīgo Eco-Safe tehnoloģijas, lai sniegtu drošu uzvedību uz slapja ceļa seguma, vienlaikus samazinot rites pretestību labākam degvielas patēriņam un komfortam. Šis riepas protektors ar tērauda siksnām ir tā izstrādāts, lai tas būtu noturīgs un ilgmužīgs, un protektora raksts nodrošina tādas īpašības, kuras sniedz tikai sporta riepas. Tas arī pierāda, ka vadītājiem nevajag tērēt milzu naudu, lai nopirktu labas riepas. Galu galā,Achilles vasaras riepas palīdz krietni ietaupīt.

Vēl viens vasaras hīts no Achilles ir Achilles ATR-K ECONOMIST. Agresīvas saķeres šķautnes riepas plecu daļā un papildus lameles labākai saķerei, optimizēta bremzēšanas stabilitāte, un pārliecinoša uzvedība, kas atbilst ikdienas braukšanas stilam. Divas gareniskas rievas efektīvi izkliedē ūdeni un novērš akvaplanēšanas risku. Achilles ATR-K ECONOMIST piedāvā pārsteidzoši labu kvalitāti šajā cenu kategorijā.

Izvēlieties vasaras riepas no mūsu plaša piedāvājumu klāsta, un gūstiet labumu no mūsu bezmaksas piegādes un zemām cenām.