Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Achilles vissezonas riepas

Mūsdienu vissezonas riepas, tādas kā Vredestein Quatrac 3, Goodyear Vector 4Seasons, un Hankook Optimo 4S varētu definēt kā ziemas riepas, kuras ""optimizētas slapjiem laika apstākļiem"". Šādas riepas ir marķētas ar ‘M+S’ (Mud&Snow), tāpat kā ziemas riepas. Riepām ir gan ‘M+S’ marķējums, gan sniegpārslas simbols, kas norāda uz to, ka riepas perfekti pielāgojas savai kategorijai.

Achilles vissezonas riepas savieno sevī vasaras un ziemas riepu sabalansētu kombināciju. Ražotājs ieguldīja daudz pūļu, lai nodrošinātu esošo riepu sniedzamo komfortu un drošību visa gada garumā.

Pielāgošanas īpašības

Achilles vissezonas riepas nodrošina vasaras riepu uzvedību uz sausiem un slapjiem ceļiem līdz pat 90%, kā arī nodrošina ziemas riepu īpašības līdz pat 90%, kas palīz tikt galā ar sniegu, ledu un zemām temperatūrām. Ņemot vērā mainīgus laika apstākļus Latvijā – sākot ar neprognozējamo vasaras laiku, un beidzot ar lietu un šķīdoni ziemā – vissezonas riepas paliek arvien populārākas. Šādas riepas iekļauj sevī universālas īpašības, un tas varētu daudziem no mums noderēt.

Reifen-Direkt.lv vietnē Jūs atradīsiet labākās preces dažādiem transportlīdzekļiem - vai Jums būtu vieglā automašīna, krosovers, SUV, vai arī komerctransports. Achilles vissezonas riepas sniedz labu vadāmību un vilci visos laikapstākļos, kā arī cenas ir ļoti pieņemamas. These products feature many modern features that reflect this budget brand’s ambitions Esošas riepas savieno sevī daudz mūsdienīgo funkciju – piemēram, uzlabotais gumijas sastāvs, vai arī sarežģīts lameļu zīmējums un vairākas diagonālas rievas, kuras efektīvi izkliedē ūdeni.

Jūs varat nopirkt Achilles vissezonas riepas par ļoti pievilcīgām cenām. Izmantojiet mūsu ātro piegādi un plašu montāžas staciju tīklu.