Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Achilles ziemas riepas

Ziemas riepas ir radītas, lai tiktu galā ar grūtiem laikapstākļiem, ar slideniem ceļiem un zemām temperatūrām. Ziemas riepām ir speciāls protektora dizains. Kā arī, protektora gumijas sakausējuma sastāvs ir atšķirīgs no vasaras riepu gumijas satsāva, tāpēc ziemas riepas paliek elastīgas un ar labām saķeres īpašībām, kad ārā ir ļoti auksts laiks. Kopā ar speciālo gumijas sakausējumu un protektora izciļņiem ar asām malām, ziemas riepa veido saķeri sniegā un uz apledojošiem ceļiem. Achilles ziemas riepas sacenšas ar pazīstamākajiem zīmoliem tirgū, piedāvājot lieliskas veiktspejas riepas par pieņemamām cenām.

Izcila ziemas veiktspēja ar Achilles WINTER 101

Viena no labākajām opcijām Achilles ziemas riepu piedavājumā, bez šaubām Achilles WINTER 101. Gūstot apbalvojumus ‘Izcila veiktspēja šajā kategorijā’ dažādos testos par saķeres īpašībām ar sniegu, trokšņa līmenis un bremzēšanas veiktspēja uz slapja ceļa, Achilles WINTER 101 riepas varētu būt tās ziemas riepas , kādas meklējat tieši Jūs, drošībai un komfortam. Lieliska bremzēšanas veiktspēja un speciāls gumijas savienojums, kas nodrošina lieisku saķeri pat ļoti zemās temperatūrās. Riepas centrālā riba un bloķēšanas lameles veido lielu skaitu saķeres šķautņu, kas nodrošina labāku saķeri sniegā un uz ledus, padarot ziemas braucienus daudz patīkamākus.

Vasara vēl ir tik tālu... Bet Jums nevajadzētu raizēties! Nevajag atstāt automašīnu garāžā un gaidīt saulainas dienas, pērciet tiešsaistes veikalā labākās budžeta klases ziemas riepas Jūsu transportlīdzeklim. Mēs nodrošinam bezmaksas piegādi uz jebkuru adresi Latvijā. Mūsu plašais montāžas partneru saraksts arī ir Jūsu rīcībā, un mēs varam piegādāt Jūsu jaunas Achilles ziemas riepas tieši uz autoservisu, kurš atrodas Jūsu apkaimē.