Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Aeolus vasaras riepas

Reifen-direkt.lv piedāvā visplašāko riepu piedāvājumu klāstu par vislabākajām cenām. Ja Jums ir vajadzīgas labas vasaras riepas, ievērojiet jaunus riepu modeļus, kurus piedāvā Aeolus. Gan Jūsu spēkrats, gan budžets gūs labumu pateicoties šādam ieguldījumam, un iepirkties mūsu tiešsaistes veikalā ir droši un ērti.

Droši, pieejami un komfortabli no reifen-direkt.lv

Parasi autovadītājus interesē kvalitāte par pieejamu cenu, un tieši to spēj piedāvāt Aeolus vasaras riepas.Aeolus GreenAce AG02 riepas speciāli tika ražotas priekš mazās klases automašīnām: riepas ir ekonomiskas, nodrošina degvielas ekonomiju un ilgu kalpošanas mūžu. Aeolus PrecisionAce AH01 ir domāta kompaktiem auto un vidējās klases ģimenes automašīnām, kura sniedz drošību, komfortu un nodrošina zemu rotes pretestību.

Vieglām pasažieru automašīnām, lielākos izmēros, Aeolus SteeringAce AU01 sniedz stabilitāti and lielisku vilci, balstoties un tās lieliskām saķeres īpašībām, kuras sniedz uzlabotais gumijas sastāvs, un sportisku asimetrisku protektora rakstu, kas nodrošina efektīvu saķeri jebkuros laika apstākļos. SUV un krosoveru īpašnieki var izvēlēties Aeolus CrossAce AS02, riepas, kas apvieno sevī mērenas riepu īpašības, kuras ir paredzētas apvidus apstākļiem, kas, savukārt, sniedz komfortu un stabilitāti visos laikapstākļos. Autobusu vadītāji varēs paļauties uz Aeolus TransAce AL01 riepām, kas sniegs drošību un palīdzēs ietaupīt.

Lai arī kādas riepas Jūs izvēlēsieties, tās būs pieejamas mūsu tiešsaistes veikalā par pārsteidzoši pievilcīgām cenām. Veidot pasūtījumus reifen-direkt.lv ir droši un viegli, un Jūs varēsiet izvēlēties dažādas apmaksas metodes – ieskaitot maksājumus ar kredītkarti, bankas pārskaitījumu un Paypal.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard