Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Aeolus ziemas riepas

Aeolus ziemas riepas sniedz drošību un komfortu pie temperatūrām, kas ir zemākas par 5°C. Ir pieejami daudzi riepu modeļi priekš viegl. pasažieru automašīnām par ļoti pieņemamām cenām. Piedāvātais riepu zmēru klāsts ļaus izvēlēties tieši Jums vajadzīgo, kā arī Jūs varat izmantot mūsu meklētāju, lai bez pūlēm varētu atrast pareizās riepas Jūsu transportlīdzeklim.

Pašreizējais ziemas riepu klāsts no Aeolus sniedz drošību smagos laikapstākļos, nodrošinot patīkamu braukšanas pieredzi ziemas apstākļos. Kamdēļ riskēt, pērkot lietotas riepas, ja var nopirkt jaunas ziemas riepas par ļoti pieņemamu cenu? Rūpīgi izpētiet mūsu piedāvājumus un Jūs būsiet pārliecināti.

Izdevīgs veids drošai braukšanai

Aeolus SnowAce AW 02 ziemas riepa ir domāta mazās klases automašīnām, kas ļaus Jums braukt jebkuros laikapstākļos. Riepas ar norādītu kustības virzienu veido V-veida protektora rakstu un nodrošina efektīvu vilci, un stabilitāti uz ledus un sniegā, sniedzot labu saķeri ar ceļu, saglabājot savas saķeres īpašības braucot pa šoseju un pilsētas ceļiem .Aeolus SnowAce AW 03 riepa ir piemērota kompaktām automašīnām, kā arī vidējās klases automašīnām, un tās izturīga konstrukcija un asas malas nodrošina pārliecinošu uzvedību, kā arī īsu bremzēšanas ceļu uz sniegotām ceļu virsmām, vai arī šķīdonī.

Reifen-Direkt.lv piedāvā Jums Aeolus ziemas riepas par ļoti vilinošām cenām, kā arī lielisku apkalpošanu. Ja tiek pasūtīts divas riepas un vairāk, tiek nodrošināta bezmaksas piegāde visā Latvijā. Kā arī, mēs piedāvājam Jūsu uzmanībai mūsu montāžas partneru sarakstu. Pasūtīet riepas jau šodien mūsu tiešsaistes veikalā!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard