Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Alliance riepas

Alliance

The Alliance Tyre Group ir labi zināms riepu ražotājs, kurš galvenokārt piedāvā lauksaimniecības, mežkopības, industriālās riepas zem Alliance, Galaxy un Primex. Uzņēmums tika dibināts Izraēlā 1950. gadā, kā automašīnu riepu ražotājs. 60. gadu sākumā Alliance sāka ražot priekšējās un aizmugurējās diagonālas traktoru riepas, ar laiku pievēršoties vairāk lauksaimniecības tehnikas tirgum.

Tā šībrīža statuss, kā augsta profīla lauksaimniecības, industriālo un OTR riepu ražotājs, ir panākts ar vairāk nekā sešu dekāžu smagu darbu un pieredzi. Alliance riepas ir ļoti iecienītī produkti lauksaimniecības transportlīdzekļiem un uzņēmums lepojās, būdams tirdzniecības līderis flotācijas riepu tirgū.

Mainiet kaut ko – pasūtiet Alliance riepas no reifen-direkt.lv

Izmantojot mūsu pret klientiem draudzīgo meklēšanas iespēju Reifen-direkt.lv, Jūs varat izvēlēties no plaša Alliance lauksaimniecības, mežkopības, industriālo, celtniecības un vispārējai lietošanai paredzētu OTR riepu klāsta. Dažādie modeļi ir pieejami dažādos izmēros, piemēroti dažnedažādiem transportlīdzekļiem un pielietošanai. Simpātiskajos piedāvājumos Jūsu traktoram ir iekļauts populārais Alliance Farm Pro 85 – vai, ja Jums interesē atrast riepas traktora vilktai pļaujmašīnai, Jūs varētu apsvērt Alliance 349 un tam radniecīgus produktus.

Varbūt Jūs vēlaties prēmium riepas kādam ekskavātoram, vai Jums vienkārši vajag vispārīgai lietošanai paredzētas riepas, uz kurām var paļauties, kad ir runa par noslogojošiem celtniecības vai industriāliem jautājumiem; ja tā ir, Jūs noteikti interesēs Alliance 224 vai Alliance 570. Alliance ir arī speciālisti flotācijas riepu sfērā. Tās nodrošina izcilu slodzes izturību, kamēr zemes un veģetācijas postījumi tiek ierobežoti.

Alliance riepas nav vienmēr lētākais variants, bet tām ir neticama vērtība – Jūs varat ietaupīt ilgtermiņā, pērkot kvalitāti! Ja Jūsu prioritātes ir efektivitāte, lieliska nodilumizturība, optimāla vilce un mierīga braukšana, pērciet Alliance riepas mūsu tiešsaistes veikalā.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard