Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Altura riepas – izturīgas rūpniecības un lauksaimniecības tehnikas riepas

Altura

Altura ir speciālistu zīmols, kas pieder CEAT Limited, lielajam Indijas riepu ražotājam. Filiālēs Indijā un Šrilankā, kur kopumā nodarbināti 6000 darbinieki, CEAT ražo riepas gandrīz visa veida riteņotiem transporta līdzekļiem un eksportē tos uz vairāk nekā 115 pasaules valstīm. Altura zīmols specializējās industriālo, komerciālo un lauksaimniecības tehnikas riepu ražošanā, to modeļi ir piemērot ļoti plašam specializēto transportlīdzekļu klāstam.

Funkcionālas riepas, gatavas smagam darbam

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvāts plašs klāsts ar Altura riepām priekš spaciālistu transportlīdzekļiem – traktoriem un lauksaimniecības tehnikai, mežkopības mašīnām, zemes rakšanas un kalnrūpniecības mašīnām, industriālo un celtniecības transportlīdzekļiem, kravas auto un autobusiem, kā arī apvidus riepas vispārējam pielietojumam.
Daudzie veidi, modeļi un izmēri Altura riepām ir pieejami reifen-direkt.lv, par nepārspējami zemām cenām. Mēs varam parūpēties par gan maziem, gan lieliem pasūtījumiem un, pateicoties mūsu efektīvai piegādes sistēmai, Jums ir nepieciešamie produkti, kad Jums tie ir vajadzīgi – izvairoties no nevajadzīgas kavēšanās un ietaupot Jums uzglabāšanas vietu.

Vienalga vai Jums vajag uzticamas riepas Jūsu traktoram, pacēlājam, racējam vai kompaktoram, vai Jums vajag raupjas apvidus vai flotācijas riepas, reifen-direkt.lv piedāvā gan dažādību, gan funkcionalitāti. Pasūtiet tagad divas vai vairāk Altura riepas no mūsu tiešsaistes veikala un mēs tās piegādāsim uz Jūsu izvēlētu adresi, bez maksas! Uzziniet, kas vēl ir mūsu piedāvājumā, apmeklējot mūsu majas lapu regulāri, un Jūs nekad nenokavēsiet kādu lielisku reifen-direkt.lv piedāvājumu.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard