Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Anlas ziemas riepas – iedrošinies turpināt braukt!

Anlas ir labi zināmi par ļoti labu motociklu un motorolleru riepu ražošanu visām sezonām. Mūsu veikals tās lepni piedavā par ļoti izdevīgām cenām. Ja Jūs izmantojiet savu braucamo arī aukstajā gadalaikā, Jums vajag speciālistu ekipējumu – pirmkārt, pāris spēcīgas ziemas riepas. Nodrošināt labu saķeri zemās temperatūrās var izrādīties problemātiski parastiem gumijas sajaukumiem un ir nepieciešams agresīvāks protektora raksts, lai palielinātu vilci uz slidenām virsmām.

On reifen-direkt.lv Jūs vienmēr varat atrast uzticamas Anlas ziemas riepas Jūsu motociklam, motorollerim vai mopēdam, tā ka Jūs varat baudīt kustību viscaur gadam, pat visizaicinošākajos laikapstākļos. Lieliskās cenas un plašais piedāvājums Jūs droši pārliecinās, tā ka pašķirstiet mūsu katalogu un izmantojiet gudro meklēšanas iespēju, lai viegli atrastu produktus, kurus vēlaties.

Riepas, ar kurām Jūs vizināsities visu ziemu

Daži no interesantākajiem modeļiem, kurus ražo Anlas, ir ziemas riepas mopēdiem un motorolleriem. NR 50 ir agresīva paskata mopēda riepa ar dziļu protektora rakstu un spēcīgu profīlu, kas var izraisīt ievērojamu vilci nedrošos apstākļos.

Tikpat iespaidīgas ir MB-81 un SC-500, kā arī jaunās MB-458 Wintergrip. Šie modeļi ir ideāli, lai ar dažāda izmēra motorolleriem turpinātu kustēties pat sniegā, slapjdraņķī un dubļos. Protektors ar dziļām risām, asām malām un robotiem blokiem pārliecinoši tiek galā ar savu uzdevumu gan uz ledus, gan slapjām lapām, gan citām slidenām briesmām.

Pērciet divas vai vairāk Anlas ziemas riepas mūsu tiešsaistes veikalā un piegāde būs bez maksas visa Latvijas teritorijā. Mēs esam lepni piedāvāt labākos produktus par labākajām cenām, tā ka pašķirstiet mūsu katalogu un izvēlaties riepas, kas apmierinās Jūsu vajadzības.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard