Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Robotas Armour riepas veiksmīgai uzņēmējdarbībai

Armour

Armour kādu laiku jau ir bijuši viens no vadošajiem zīmoliem Ķīnas tirgū, ar laiku kļūstot arvien nopietnāks tirgus dalībnieks arī starptautiski. Šis uzņēmums specializējās uz apvidus, industriālo un lauksaimniecības tehnikas riepu ražošanu, un eksportē savus produktus uz Āziju, Eiropu, Ziemeļamēriku, Tuvajiem Austrumiem, Austrāliju un Āfriku. Latvijā Armour riepas, protams, atbilst Eiropas kvalitātes standartiem un tās kļūst aizvien populārākas būvlaukumos, kā arī lauksaimniecības un mežkopības sfērā.

Armour īpašnieks ir Xuzhou Xugong Tyres Co. Ltd, kuru bijusī Ķīnas ķīmijas rūpniecības ministrija nosaukusi par svarīgāko riepu ražotāju Ķīnā. Uzņēmums tika dibināts 1951. gadā, tad zināms ar vārdu Jiangsu Tyres Plant. Zīmols kļuvis pazīstams par salīdzinoši lētām, robotām riepām, kas paredzētas lielas slodzes mašinērijai, galvenokārt riepu funkcionalitāte ir veicinājusi to veiksmīgu tirdzniecību.

Reifen-direkt.lv piedāvā Jums plašu Armour modeļu un izmēru klāstu, piemērotu daudzveidīgai pielietošanai. Vai Jums vajadzētu riepas Jūsu pneimatiskajam pacēlājam, rūpniecības vai lauksaimniecīas traktoram, piekabei, zāles pļāvējam, smagajam kravas auto, zemes racējam vai rūpniecības tehnikai, Armour riepas var Jums visu piedāvāt par ļoti konkurētspējīgām cenām. Lai arī kāds būtu izaicinājums, Armour produktu līnijā ir modelis, kas ar to tiks galā!

Pērciet Armour riepas tagad mūsu tiešsaistes veikalā un mēs nodrošināsim bezmaksas piegādi Latvijā (par pasūtījumiem, kur divas riepas vai vairāk). Jūs varat izvēlēties Jums ērtāko maksāšanas metodi no mūsu piedāvātajām iespējām – piemēram, Paypal, pārskaitījums vai ar kredīt karti. Lai arī kādas ir Jūsu vajadzības, reifen-direkt.lv ir vienmēr Jūsu pusē!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard