Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Atturo Auto – Vasaras Riepas

Jūs ar džipiem, krosoveriem vai arī vieglajiem kravas automašīnām dažkārt brauciet arī pa bezceļiem, bet, pārsvarā, Jūsu spēkrati brauc pa asfaltu. It īpaši vasarā, kad gadās lietains laiks, Jums ir vajadzīgas riepas, kas nodrošina labas manevrētspējas. Mūsdienās, daudzi moderni džipi un sporta automašīnas izmanto zema profila riepas, kuras ir domātas braukšanai pa ielām/asfaltu un nemaz nezskatās, kā izturīgas un drošas riepas, kas ir vajadzīgas kārtīgam spēkratam.

Riepa Atturo Az850 tika izstrādāta, lai apmierinātu “zolīdo” automašīnu prasības. Uzlabotais gumijas sastāvs, spēcīgs karkass, salīdzinoši zema profila riepas, un asimetriskais protektora dizains – viss ir vērsts uz to, lai būtu lieliska saķere ar ceļu un komforts. Samazināta rites pretestība, mazāks troksnis, uzlabotais degvielas patēriņš, kā arī uzlabota siltuma izkliede nodrošina vairāk saskaņotu riepu uzvedību, un ilgāku protektora kalpošanas mūžu.

Labas, pieejamas “botas” Jūsu džipam

Alternatīvi, Jūs varat izvēlieties Atturo Az800, pieejamas Ultra High Performance riepas, kas domātas jaudīgiem džipiem un sporta automašīnām. Ražots Taivānā priekš Atturo privātā zīmola, kurš ir pazīstams kā Federal, šīs riepas ir veidotas, lai atbilstu stingriem kvalitātes standartiem. Tāpat kā ar parējām precēm, Atturo sniedz trīs gadu garantiju materiāliem un izgatavošanas kvalitātei.

Šovasar, reifen-direkt.lv piedāvā Jums ļoti lētas Atturo highway-terrain riepas Jūsu džipam, krosoverim, vai komerctransportam. Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi visā Latvijā, kā arī dažādas apmaksas metodes padara iepirkšanās tiešsaistē vēl ērtāku. Gūstiet labumu no tā, ko mēs Jums piedāvājam un pērciet kvalitatīvas preces par izdevīgākajām cenām!