Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Autogrip riepas

Autogrip

Autogrip ir zīmols, kura īpašnieks ir Ķīnas Qingdao Fullrun Tire Corp., Ltd. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2003. gadā, ir izveidots komplekss tirdzniecības tīkls vietējam un starptautiskajam tirgum, un apgrozījums ir divkāršojies pēdējo astoņu gadu laikā. Uzņēmums ir godalgots ar Ķīnas valdības ‘‘2008-2009 slavena eksporta zīmola” balvu, attīstījis modernu kvalitatīvu riepu līniju un šobrīd ir īpašnieks 30 nacionāliem inovācijas patentiem.

Drošība un ērtība par nepārspējami zemām cenām

Ja Jums intersē ekonomiskas vasaras riepas, reifen-direkt.lv iesaka Autogrip R102. Īpašais profīls ir konstruēts, lai vairotu drošību un nepārtrauktie protektora bloki uzlabo ātras braukšanas stabilitāti. Protektora gumijas maisījums ir tā veidots, lai nodrošinātu adekvātu saķeri, zemu rites pretestību un nodilumizturību. Ecowinter modelis nodrošinās Jums kustības iespēju izaiconošos ziemas apstākļos, neliekot nepārtraukti bažīties par drošību – vai bankas konta situāciju. Pateicoties četrām platām riņķveida rievām un vairākām šķerseniskām lamelēm, protektors izkliedē sniegu un draņķus, nekompromitējot vilci uz ledaina ceļa.

Pasūtiet tagad Autogrip riepas Jūsu mašīnai no mūsu tiešsaistes veikala un Jums drīzumā būs šie izcilās vērtības produkti uz Jūsu sliekšņa – bez papildus izmaksām, ja Jūs pasūtiet divus vai vairāk. Pērciet no labākajiem, pērciet no reifen-direkt.lv un izbaudiet mūsu labvēlīgo klientu apkalpošanas politiku!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard