Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

BF Goodrich ziemas riepas

Ilgāk par gadsimtu ļoti respektētais, vecākais Amerikas riepu zīmols līdz šai dienai ir veltījušies inovācijai un avantūrām. Laikam ejot, BF Goodrich riepas ir ripojušas ar pirmo automašīnu, kas šķērsoja Amēriku 1903. gadā, bez apstājas lidojušas pāri Atlantiskajam okeānam pirmo reizi ar Čarlzu Lindbergu 1927. gadā un lidojušas uz kosmosu ar kosmosa kuģi 1977. gadā.

Šodien, esot dalībniekam Michelin ģimenē, BF Goodrich paliek mūžīgais pionieris. Francijas milzīgā riepu ražotāja tehnoloģiskais un financiālais atbalsts ir tikai kalpojis, lai stimulētu BF Goodrich jauniem centieniem – un nekas neatspoguļo šo izpētes garu un pārvarētos izaicinājumus vairāk nekā ziemas riepu produktu līnija.

Tāpēc, ka kvalitāte ir labākā garantija drošībai

Aukstais laiks padara vasaras riepas stīvas un neefektīvas, un ziemas ceļi, kā zināms, ir neparedzami saķeres ziņā. BF Goodrich ziemas riepas ir radītas, lai nodrošinātu stabīlu vadāmību uz apsalušiem ceļu segumiem. Īpaši gumijas maisījumi nodrošina riepas efektivitāti zemās temperatūrās, kamēr kārtīgs protektora dziļums un sarežģits protektora raksts ar daudzām risām un asām malām, rada pienācīgu vilci, lai Jūs droši varētu braukt pa slideniem ceļiem.

BF Goodrich Winter Slalom KSI nodrošina stabilitāti un adekvātu veiktspēju izaicinošos laikapstākļos, it īpaši uz ledus un sniega klātiem ceļiem. Tām ir saķeri veicinošas mikro poras un lielas rievas lielā blīvumā, lai maksimāli palielinātu kontaktvirsmu un nodrošinātu drošību arī pie šosejas ātrumiem. Vieglajiem kravas automobīļiem BF Goodrich Activan Winter padara vadītāja dzīvi vieglāku un drošāku skarbos laikapstākļos.

Pērciet tagad BF Goodrich ziemas riepas mūsu tiešsaistes veikalā un mēs tās raiti piegādāsim uz Jūsu norādītu adresi – bezmaksas piegāde, ja pasūtat divas vai vairāk riepas. Pēciet no reifen-direkt.lv un izbaudiet priekšrocības mūsu klientu apkalpošanā.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard