Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

BF Goodrich ziemas riepas

Ilgāk par gadsimtu ļoti respektētais, vecākais Amerikas riepu zīmols līdz šai dienai ir veltījušies inovācijai un avantūrām. Laikam ejot, BF Goodrich riepas ir ripojušas ar pirmo automašīnu, kas šķērsoja Amēriku 1903. gadā, bez apstājas lidojušas pāri Atlantiskajam okeānam pirmo reizi ar Čarlzu Lindbergu 1927. gadā un lidojušas uz kosmosu ar kosmosa kuģi 1977. gadā.

Šodien, esot dalībniekam Michelin ģimenē, BF Goodrich paliek mūžīgais pionieris. Francijas milzīgā riepu ražotāja tehnoloģiskais un financiālais atbalsts ir tikai kalpojis, lai stimulētu BF Goodrich jauniem centieniem – un nekas neatspoguļo šo izpētes garu un pārvarētos izaicinājumus vairāk nekā ziemas riepu produktu līnija.

Tāpēc, ka kvalitāte ir labākā garantija drošībai

Aukstais laiks padara vasaras riepas stīvas un neefektīvas, un ziemas ceļi, kā zināms, ir neparedzami saķeres ziņā. BF Goodrich ziemas riepas ir radītas, lai nodrošinātu stabīlu vadāmību uz apsalušiem ceļu segumiem. Īpaši gumijas maisījumi nodrošina riepas efektivitāti zemās temperatūrās, kamēr kārtīgs protektora dziļums un sarežģits protektora raksts ar daudzām risām un asām malām, rada pienācīgu vilci, lai Jūs droši varētu braukt pa slideniem ceļiem.

BF Goodrich Winter Slalom KSI nodrošina stabilitāti un adekvātu veiktspēju izaicinošos laikapstākļos, it īpaši uz ledus un sniega klātiem ceļiem. Tām ir saķeri veicinošas mikro poras un lielas rievas lielā blīvumā, lai maksimāli palielinātu kontaktvirsmu un nodrošinātu drošību arī pie šosejas ātrumiem. Vieglajiem kravas automobīļiem BF Goodrich Activan Winter padara vadītāja dzīvi vieglāku un drošāku skarbos laikapstākļos.

Pērciet tagad BF Goodrich ziemas riepas mūsu tiešsaistes veikalā un mēs tās raiti piegādāsim uz Jūsu norādītu adresi – bezmaksas piegāde, ja pasūtat divas vai vairāk riepas. Pēciet no reifen-direkt.lv un izbaudiet priekšrocības mūsu klientu apkalpošanā.