Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

BKT riepas – izspiediet maksimumu no Jūsu mašīnām

BKT

BKT tika dibināts 1995. gadā un ir šobrīd viens no pasaules vadošajiem bezceļu riepu ražotājiem rūpniecības un lauksaimniecības tehnikai. Uzņēmumam šobrīd ir trīs riepu ražošanas rūpnīcas un viena advancēta veidņu ražošanas iekārta Indijā. Tas eksportē savus produktus uz vairāk kā 120 valstīm pa visu pasauli. Zīmols ir zināms dēļ tā kvalitatīvām, multi-funkcionālām un speciālistu riepām lauksaimniecības, purvu, celtniecības, mežkopības un rūpniecības tehnikai, kā arī SUVu ATV riepām un kartinga riepām.

Drošs saķēriens jebkurā situācijā, ar BKT riepām no reifen-direkt.lv

Reifen-direkt.lv Jūs varat iegādaties BKT riepas par visizdevīgākajām cenām, piemērotas daudz un dažādām aktivitatēm. Ja Jums nepieciešamas uzticamas lauksaimniecības vai mežkopības riepas, apsveriet izcilos 65, 70 un 85 sēriju modeļus ar radiālām traktoru riepām, vai 90 un 95 sēriju ar radiālām row-crop traktoru riepām. Daudzi citi modeļi arī ir pieejami, kā, piemēram, pļāvēju, flotācijas, dziļi rievota protektora un irigācijas traktoru riepas, kā arī priekšējās traktoru riepas.

BKT ražo arī izcilas OTR un rūpniecības riepas – gan slīpas, gan radiālas konstrukcijas - universāliem traktoriem, kas paredzēti vispārējam pielietojumam, iekrāvēju riepas, rūpniecības traktoru riepas, karjeru kravas auto un pašizgāzēju, ekskavātoru, blīvētāju, pazemes kalnrūpiecības iekārtu, piekabju, kā arī visurgājēju un smilšu vilces riepas.

Pasūtiet tagad universālas un speciālas BKT riepas no reifen-direkt.lv un saņemiet vairāk vērtību par savu naudu. Mūsu piedāvātās maksāšanas metodes ir fokusētas uz elastīgumu un drošību – ar populārām iespejām kā, piemēram, pārskaitījums, kredītkarte un Paypal.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard