Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Barum vasaras riepas

Barum vasaras riepas

Čehu riepu ražotājs Barum tika iekļauts vācu uzņēmuma Continental grupā 1993. gadā. Barum vasaras riepas ir radītas ar domu par maksimālu efektivitāti.

Vislabākais braukšanas prieks un veiktspēja

Barum vasaras riepas tiek nepārtraukti uzlabotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Īpašs ieguvums ir sadarbība ar Continental. Piemēram, projektantiem izdevies uzlabot ūdens novadīšanu akvaplanēšanas laikā pateicoties jaunajam protektora gumijas sakausējumam un dizainam. Kā arī izdevies sasniegt labāku saķeri uz slapjas ceļa virsmas, un saīsināt bremzēšanas ceļu.

Ideālas vasaras riepas mazām un kompaktām automašīnām

Barum vasaras riepuBrillantis” sērija tika speciāli radīda mazo un kompakto automašīnu modeļiem. Īpašais gumijas sakausējums garantē ideālu vilkmi, un lielisku stabilitāti izbraucot līkumus. Tādējādi tiek nodrošināts lielāks braukšanas komforts un samazināts degvielas patēriņš.

Pārliecinošie testu rezultāti

Vācu žurnāls “Gute Fahrt” piešķīris Barum vasaras riepām laba zīmola etiķeti, kas pieejams par izdevīgu cenu. 2012. gada testos pozitīvi novērtētas riepu vadāmība un stabilitāte, braucot pa slapjiem ceļiem. Nepalika nepamanīta vadāmība akvaplanēšanas laikā, kā arī braukšanas komforts un zemais rites troksnis.