Payment Banner

Barum vissezonas riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Barum riepu ražotājs, kopuzņēmums ar Continental AG uzņēmumu, piedāvā kvalitatīvas riepas par pieejamām cenām. Produkcija, galvenokārt, tiek ražota Čehijā, kur Barum zīmols tika dibināts no paša sākuma. Starp popularākajiem Barum produktiem ir Barum Quartar – vissezonas riepas. Kā liecina nosaukums, šīs riepas ir domātas izmantošanai visās sezonās – šīs riepas ir domātas tiem autovadītājiem, kuri vēlas ietaupīt un pilnīgi atteikties no riepu nomaiņas vasarā, un, attiecīgi, ziemā. Tā kā vissezonas riepām jāsaglabā sava efektivitāte visos laika apstākļos, tām jāatbilst augstiem kvalitātes standartiem. Barum Quartaris modelis sasniedz to caur BASSS lamella. BASSS nozīmē Barum Vissezonas Lameļu Sistēma (Barum All Season Sipe System). Tieši šī sistēma ļauj izmantot Barum vissezonas riepas ziemā. Ārā no riepas protektora tiek izvadīts sniegs pateicoti,es optimizētam protektora zīmējumam.Tajā pašā laikā, riepas sāna bloka dizains nodrošina strukturālo stingrību, kas sniedz nepārspējamo uzvedību uz ceļiem, tādējādi garantējot drošību, braucot pa sausiem ceļiem.

Innovatīvi risinājumi labākai drošībai

Laikā, kad Barum vissezonas riepas tika projektētas, galvenais darbs tika veikts izmantojot praktisko informāciju. Tādējādi, Quartaris modeļa protektorā ir iestrādāts ziemas protektora nodiluma indikators. Tas autovadītājiem ļaus zināt, ka riepai joprojām ir pietiekami dziļš protektors. Ja pēc attiecīgā laika perioda nebūs iespējams saskatīt pacēlumus starp protektora blokiem, riepu vajadzēs nomainīt. Bez šaubām, vissezonas riepai, tādai kā Barum Quartaris ir jānodrošina teicamas vadāmības īpašības, jebkurās situācijās, pat uz slapjiem ceļu segumiem.Tas ir iespējams, pateicoties platām virziena rievām, kas ātri novada ūdeni lietus laikā. Ūdens tiek efektīvi novadīts no kontakta laukuma, pateicoties garenrievai riepas centrā un sānos. Silīcija dioksīda gumijas sakausējums nodrošina teicamas saķeres īpašības un īsāku bremzēšanas ceļu uz slapja ceļa.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more