Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Chevrolet riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Chevrolet automašīnu zīmols tika dibināts ASV 1911. gadā. Mūsdienās šis ražotājs piedāvā transportlīdzekļus visā pasaulē. Chevrolet piedāvājums ir ļoti iespaidīgs. Neskaitot kompaktos un vidējās klases auto, ražotāja piedāvājumā ir arī sporta, bezceļu auto un mikroautobusi. Pieejams arī plašs Chevrolet riepu piedāvājums.

Riepas, kas piemērotas katram Chevrolet modelim

Plašs automašīnu klāsts tiek nodrošināts ar oriģinālā aprīkojuma (OE) riepām no tādiem ražotājiem, kā Bridgestone un Yokohama, bet arī citi ražotāji piedāvā plašu riepu klāstu, kas piemērotas Chevrolet.
Priekš mazākiem automodeļiem, piemēram, Chevrolet Aveo, riepas izmērā 185/75 R14 ir pieejamas OE. C6 sporta modelim piemērotas priekšējās ass riepas izmērā 275/35 R18 un aizmugurējās - 325/30 R19. Pirms riepu pasūtīšanas, pārliecinieties, ka atbilstošie riepu izmēri ir norādīt automašīnas reģistrācijas apliecībā, vai tehniskajos dokumentos. Izvēloties riepas izmēru, ņemiet vērā auto izmēru, automašīnas uzbūvi, un piekari, pretējā gadījumā, riepas var tikt bojātas.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.