Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Citroen riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Citroen vēsture aizsākās 1919. gadā, kad tika izgatavots pirmais Citroen A modelis. Šodien Citroen ir viens no svarīgākajiem Eiropas automašīnu ražotājiem. To klāsts aptver, sākot no kompaktās un vidējās klases automašīnām līdz grezniem automobiļiem un miniveniem. To Citroen riepu klāsts arī ir dažāds. Starp to populārākajiem modeļiem ir:

  • Citroën C1
  • Citroën C3
  • Citroën C4
  • Citroën C4 Picasso
  • Citroën C5
  • Citroën C6
  • Citroën C8

Vairākums automašīnu modeļu ir aprīkoti tieši ar Michelin riepām. Daži C3 modeļi ir aprīkoti ar Bridgestone riepām. Kad izvēlaties riepas Citroen automašīnām, jūs varat arī izvēlēties riepas, kuras ir izgatavojis cits riepu ražotājs. Riepu izmērs, kas būtu jāizmanto, ir atkarīgs no automašīnas modeļa un piedāvātās veiktspējas. Kad runa ir par kompaktās klases transportlīdzekļiem, piedāvājums ir samērā ierobežots. Citroen C2 modelim ar 1.1 l motoru ieteicamais riepu izmērs ir 175/65 R14, kamēr Citroen C3 modelim jūs varat izvēlēties starp 185/65 R15, 195/55 R16 vai 205/45 R17. Citroen C8 modelim dažāda izmēra riepas var tikt izmantotas, ja to platums nepārsniedz 215 mm. Jūs varat pārbaudīt, kādi izmēri ir piemēroti jūsu automašīnai, pārbaudot reģistrācijas apliecību vai automašīnas identitātes karti.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.
^