Payment Banner

Carlisle riepas – kvalitātes tradīcija

Carlisle riepas – kvalitātes tradīcija


Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Zīmola izcelsmes laiks ir senais 1917. gads, kad Karlaijā, Pensilvānijā (ASV), tika dibināta Carlisle riepu un gumijas kompānija. Pārvarējis izaicinājumus kā Lielo depresiju, īpašnieku maiņu un 1949.-likvidāciju, uzņēmums pārtapa par Carlisle korporāciju - kas kļuva aizvien veiksmīgāka un pa nākamajiem gadu desmitiem ļoti dažādoja savu darbības jomu, lai iekļautu konstrukcijas materiālus, bremzes un berzi, komunikācijas un kosmosa produktus.

Uzņēmuma riepu, riteņu un siksnu jomas tika apvienotas 2011. gadā ar nosaukumu Carlisle Transportation Products, kuru 2013. gadā pārņēma American Industrial Partners un pārdēveja par CPT Transportation Products. Ar septiņām ražotnes rūpnīcām un 10 izplatīšanas centriem Ziemeļamērikā, Eiropā un Āzijā, Carlisle zīmola speciālās riepas un riteņi šodien piedalās visos pasaules galvenajos tirgos.

Augstas kvalitātes speciālas Carlisle riepas par vislabākajām cenām no reifen-direkt.lv

Carlisle produktu katalogā iekļauts plašs speciālo riepu klāsts. Tiek piedāvātas augstas veiktspējas ATV riepas atpūtas un lietderīguma mērķiem, no universālām uz speciālistu, visām braukšanas vidēm. Kūdras iekārtām, Carlisle zāļāja, dārza un golfa iekārtu riepām ir mērķtiecīgs dizains un ļoti izturīgs gumijas maisījuma sastāvs.

Ir pieejamas arī kvalitatīvas lauksaimniecības un rūpniecības riepas, modeļi piemēroti jebkam, no traktoriem līdz kompaktiem iekrāvējiem, pacēlājiem un arkliem. Tiek piedāvātas arī dažādas citas riepas – visu veidu piekabēm, kalnrūpniecības iekārtām, blīvēšanai un ceļu bruģēšanai, pat lidostu zemes apkalpes transportlīdzekļiem.

Izvēlaties to, kas Jums nepieciešams no mūsu izcilā Carlisle riepu klāsta un baudiet mūsu izstrādājumu un apkalpošanas kvalitāti. Pasūtiet tagad vislabākās riepas, par vislabākajām cenām – tikai no reifen-direkt.lv.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more