Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Carlisle riepas – kvalitātes tradīcija

Carlisle

Zīmola izcelsmes laiks ir senais 1917. gads, kad Karlaijā, Pensilvānijā (ASV), tika dibināta Carlisle riepu un gumijas kompānija. Pārvarējis izaicinājumus kā Lielo depresiju, īpašnieku maiņu un 1949.-likvidāciju, uzņēmums pārtapa par Carlisle korporāciju - kas kļuva aizvien veiksmīgāka un pa nākamajiem gadu desmitiem ļoti dažādoja savu darbības jomu, lai iekļautu konstrukcijas materiālus, bremzes un berzi, komunikācijas un kosmosa produktus.

Uzņēmuma riepu, riteņu un siksnu jomas tika apvienotas 2011. gadā ar nosaukumu Carlisle Transportation Products, kuru 2013. gadā pārņēma American Industrial Partners un pārdēveja par CPT Transportation Products. Ar septiņām ražotnes rūpnīcām un 10 izplatīšanas centriem Ziemeļamērikā, Eiropā un Āzijā, Carlisle zīmola speciālās riepas un riteņi šodien piedalās visos pasaules galvenajos tirgos.

Augstas kvalitātes speciālas Carlisle riepas par vislabākajām cenām no reifen-direkt.lv

Carlisle produktu katalogā iekļauts plašs speciālo riepu klāsts. Tiek piedāvātas augstas veiktspējas ATV riepas atpūtas un lietderīguma mērķiem, no universālām uz speciālistu, visām braukšanas vidēm. Kūdras iekārtām, Carlisle zāļāja, dārza un golfa iekārtu riepām ir mērķtiecīgs dizains un ļoti izturīgs gumijas maisījuma sastāvs.

Ir pieejamas arī kvalitatīvas lauksaimniecības un rūpniecības riepas, modeļi piemēroti jebkam, no traktoriem līdz kompaktiem iekrāvējiem, pacēlājiem un arkliem. Tiek piedāvātas arī dažādas citas riepas – visu veidu piekabēm, kalnrūpniecības iekārtām, blīvēšanai un ceļu bruģēšanai, pat lidostu zemes apkalpes transportlīdzekļiem.

Izvēlaties to, kas Jums nepieciešams no mūsu izcilā Carlisle riepu klāsta un baudiet mūsu izstrādājumu un apkalpošanas kvalitāti. Pasūtiet tagad vislabākās riepas, par vislabākajām cenām – tikai no reifen-direkt.lv.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard