Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Cheng Shin riepas – lielāka vērtība, nekā jebkad iepriekš

Šobrīd novertēts kā pasaules devītais lielākais riepu ražotājs, Cheng Shin tika dibināts 1967. gadā Taivānā kā Maxxis International. Sākotnēji uzņēmums koncentrējās tikai uz velosipēdu riepām, bet starplaikā tas ir ļoti dažādojis piedāvajumu. Šobrīd uzņēmums ir pasaules lielākais velosipēdu riepu ražotājs, bet piedāvato produktu klāstā ietilpst arī auto riepas, motociklu riepas, ratiņkrēslu riepas, kā arī lauksaimniecības un rūpniecības tehnikas riepas.

Ar ražošanas un attīstīšanas iekārtām, un komerciāliem darījumiem pa visu pasauli, no Tālajiem Austrumiem līdz Eiropai un Ziemaļamērikai, Cheng Shin riepas tiek eksportētas uz vairāk kā 150 valstīm. Augstas produkcijas un kvalitātes kontroles standarti, kā arī intensīvi pētījumi un attīstība, nodrošina daudzpusīgu un konkurētspējīgu produktu klāstu – pieejamu par izcilām cenām no reifen-direkt.lv

Lieliska vērtība un uzticamība ar Cheng Shin riepām no reifen-direkt.lv

Kamēr uzņēmuma labi zināmais Maxxis zīmols ir vairak orientēts uz veiktspēju, riepām ar Cheng-Shin zīmolu tiek uzsvērta uzticamība un funkcionalitāte. Cheng-Shin un Maxxis riepas tiek arī piedāvātas kā oriģinālais ekipējums dažādiem auto ražotājiem kā, piemēram, Toyota, Ford, VW un Mercedes-Benz. Cheng-Shin var lielīties ar vienu no daudzveidīgākām produktu izlasēm visiem ražotājiem, ar riepām gandrīz katrai iekārai, ar izmēriem no tikai trīs līdz 22.5 collām iekšējam diametram.

Pērciet tagad Cheng-Shin riepas no reifen-direkt.lv un izmantojiet mūsu izcilos pakalpojumus. Pasūtīšana nekad nav bijusi vienkāršāka, maksāšanas metodēs iekļauti ērti un droši veidi kā Paypal, kredītkarte un pārskaitījums – kā arī, ja pasūtat divas riepas vai vairāk, mēs sedzam transporta izmaksas!