Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Coker riepas – senlaicīgi produkti apķērīgiem entuziastiem

Ar galveno mītni Tenesijā, ASV, pazīstamam Coker riepu uzņēmumam ir senas tradīcijas un nevainojama reputācija senlaicīgu riepuražošanā. Uzņēmums ražo ne tikai sava paša zīmola diagonālas un radiālas riepas, Coker Classic un glaunās Excelsior zīmola, bet arī senlaicīgas riepas vairākām citām markām kā, piemēram, B.F. Goodrich, Firestone, Michelin un American Classic.

Tikai reifen-direkt.lv klasisko un senlaicīga stila automašīnu restaurātori un kolekcionāri atradīs unikālu kolekciju ar Coker riepām, kas atbilst sava perioda estētikai, tomēr nodrošinot kvalitāti un funkcionalitāti atbilstoši jaunākajam dizainam, produkcijai un kvalitātes kontroles tehnologijām.

Izdzīvo vēsturi vēlreiz pārliecinoši – pērciet Coker senlaicīgās riepas no reifen-direkt.lv

Ieviests Eiropas tirgos 1995. gadā, elegantais Coker Classic radial whitewalls pārstāv pirmo moderno plato baltas malas radiālo dizainu. Tiem, kuri dod priekšroku autentiskumam nevis ikdienas praktiskumam, ir pieejamas diagonālas baltmalu riepas. Tās ir pilnībā EEK (Eiropas ekonomikas komisijas) sertificētas, piedāvā vissezonas kapacitāti un šie skaistie modeļi ir pieejami dažādos izmēros, atkarībā no tā, kāds ir diska pārklājums.

Vēl viena izcila vēlme Jūsu vēlmju sarakstam var būt Coker Classic redlines – ideālā izvēle muskuļ-auto entuziastiem. Dabīgi, arī tie, kuri mīl automašīnas no iepriekšējā gadsimta sākuma tiek lutināti ar izvēli – ar dažādām pilnīgi melnu un pilnīgi baltu riņķu riepām.

Pasūtiet tagad senlaicīgas Coker riepas no mūsu tiešsaistes veikala, par izcilām cenām. Ja Jūs vēlētos, ka jaunās riepas tiek piegādātas uz kādu auto servisu Jūsu tuvumā, uzklikšķiniet uz ‘Atrast montāžas servisu’ – mums ir vairāk nekā 160 sadarbības partneru visā Latvijā, kuri piedāvā ļoti profesionālu montāžas servisu mūsu klientiem, piedodot ērtību vērtībai.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard