Payment Banner

Labākie izbraucieni ar premium klases Continental vissezonas riepāmZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Continental ir viens no lielākajiem un populārākajiem riepu ražotājiem visā pasaulē. Uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes, augstas veiktspējas preces visās kategorijās, kuras sniedz nemainīgi konkurētspējīgus rādītājus populāros testos, un kuru rādītāji gandrīz vienmēr ir pārāki par parējiem konkurentu ražojumiem. Continental uzņēmuma galvenā īpašība ir inovatīvas preces, kas tiek ražotas izmantojot sarežģītas tehnoloģijas – un tas arī attiecas uz vissezonas riepām .Riepa Vanco ™ Four Season 2 atbilst visām cerībām – šī vissezonas riepa ir īsta Continental “tīrasiņu šķirne”, kas piemērota viesiem klimatiskajiem apstākļiem. Neskaitāmie protektora izciļņi palielina saķeri uz sniegotas ceļa virsmas. Profila dizains sniedz riepai papildus saķeres īpašības uz slapjas ceļa virsmas, bet platas lietus rievas un atbilstošs riepas protektora raksts nodrošina efektīvu ūdens drenāžu. Vienlaicīgi tiek nodrošināts īsāks bremzēšanas ceļš lietus laikā, un protams, jebkurā citā laikā, visa gada garumā.

Maksimāla drošība, kad līst lietus vai spīd saule

Šī vissezonas riepa rāda savas stiprās puses ne tikai sliktos laika apstākļos- lielisks sniegums tiek nodrošināts arī uz sausiem ceļiem. Protektora izciļņu dizains ir krietni optimizēts. Kā rezultātā – lieliska vadāmība braucot lielā ātrumā pa taisniem ceļiem, gan izbraucot līkumums. Continental vissezonas riepas sniedz maksimālo kontroli visos laika apstākļos. Pateicoties tam, ka Vanco ™ 2 Four Season vissezonas riepas protektors tiek izgatavots no nodilumizturīga gumijas sastāva, šī riepa ir ilgmužīga un nodilumizturīga. Tātad, pirkums ir izdevīgs ne tikai cenas ziņā, bet arī kalpos pietiekami ilgu laiku - jaunas riepas tik ātri nevajadzēs pirkt. Bet, kad riepas būs jāmaina, Jūs vienmēr atradīsiet lieliskas vissezonas riepas no Continental ražotāja mūsu tiešsaistes veikalā reifen-direkt.lv, par zemām cenām. Vienkārši izvēlieties riepu izmēru, un ietaupiet.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more