Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Continental ziemas riepas

Sagatavojaties: Ar Continental ziemas riepām

Ziemas sezona ir pienākusi: ir pēdējais laiks, lai sagatavotu savas automašīnas ekstremālām gaisa temperatūrām un situācijām! Slikta redzamība, slapji ceļi, zema gaisa temperatūra, sniegs un melnais ledus ir “galvenie aizdomās turamie” ziemā. Tāpēc vissvarīgākais ir izvēlēties augstas kvalitātes riepas, mainot tās no vasaras uz ziemas riepām: Mēs iesakām Continental ziemas riepas - kā arī visu ContiWinterContact riepu klāstu!

Drošība pateicoties Continental ziemas riepu īpašajam profila rakstam!

Uzlabotas bremzēšanas īpašības uz apledojušiem un slapjiem ceļiem ir viena no Continental ziemas riepu kvalitātes zīmēm. Īpašais profila bloku un lameļu izvietojum nodrošina izcilu saķeri – ļoti efektīva veiktspēja uz sniega! Drošība uz aizputinātiem un slideniem ceļiem Continental ziemas riepās ir uzlabota pateicoties spēcīgajam riepu modelim: mitrumam nav iespējas palikt uz Continental ziemas riepas – tādējādi ievērojami samazinot akvaplanēšanas rašanās risku. Priekšrocības ir acīmredzamas, pat ļoti skarbos braukšanas apstākļos: krasi paaugstināts riepas ekspluatācijas laiks, ļoti uzticamas Jūsu auto vadāmības īpašības pat lielā ātrumā, un saīsināts bremzēšanas ceļš!

Continental ziemas riepas: Vienmērīgs spiediens un mazāks nodilums

Jaunāko tehnoloģiju ekspertu projekts; Continetal ziemas riepas ir piemērotas lielākiem braukšanas attālumiem, un tās ir nodilumizturīgākas. Konstanta riepu cietība un vienmērīga spiediena sadale nodrošina vienmērīgu visas riepas virsmas saķeri ar braukšanas virsmu – tā, lai noturētu Jūs stingri uz ceļa.

Pastāvīgi Continental uzlabojumi

Continental riepu, it īpaši Continental ContiWinterContact ziemas riepu līnijas uzlabojumi ir nepārtraukts process. Balstoties uz ilggadēju pieredzi, nepārtrauktiem pētījumiem un attīstību, mēs varam garantēt maksimālu komfortu un drošību braucot ar Contintenal ziemas riepām – neskatoties uz to, cik sarežģīti kļūs ziemas braukšanas apstākļi!Uzņēmums pieliek nepārtrauktas pūles pastāvīgai esošo materiālu sastāva uzlabošanai, paturot prātā galveno mērķi: Vislabāko riepu piedāvājums drošai braukšanai, pat skarbos braukšanas apstākļos, kā piemēram Continental ContiWinterContact TS 850!

Vislabākās: Continental ziemas riepu augstie testu un reitingu rezultāti

Pasaulslaveni auto žurnāli regulāri testē vadošo ziemas riepu kvalitāti. Continental riepas nepārtraukti pārliecina kritiķus: izcili testu un apskatu rezultāti gadu no gada ir ļoti pārliecinoši.

Vesela virkne kvalitatīvu Continental riepu

ContiWinterContact riepu klāsts nav vienīgā Continental izcilas kvalitātes drošu riepu līnija. Ziemas riepām jāatbilst augstākām prasībām, un jāpārvar savādākas grūtības nekā riepām, kas piemērotas siltākām sezonām. Pārbaudiet vasaras piedāvājumu:
  • ContiEcoContact
  • ContiSportContact
  • ContiPremiumContact
Ja vien meklējat izcilu kvalitāti, kas atbilst visaugstākajiem standartiem, izvēlieties Continental auto riepas . Mēs iesakām pasaules vadošā auto riepu ražotāja riepas, ja vēlaties būt pārliecināts par drošību un braukšanas komfortu – it īpaši ziemā!