Payment Banner

Cooper vissezonas riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Esiet sagatavoti visiem ceļu astākļiem ar Cooper vissezonas riepām

Cooper Tire & Rubber Company ir amerikāņu riepu ražotājs ar pieredzi šajā sfērā, kas ilgst vairāk par gadsimtu, esot vieniem no konkurētspējīgākajiem un novērtētākajiem ražotājiem pasaulē. Pa šo laiku uzņēmums ir nepārtraukti attīstījis jaunas tehnoloģijas, radot augstas veiktspējas riepas plašam transportlīdzekļu veidu un izmēru klāstam.

Apvienojot ziemas un vasaras riepu īpatnības, Cooper vissezonas riepas ir pareiza izvēle, ja Jūs vēlaties drošu un efektīgu braukšanas pieredzi. Drošība rodās no konstrukcijas, kas veidota sausai un slapjai vilcei, nodrošinot pasaules klases saķeri, kamēr efektivitāte nāk no dinamiskas vadāmības un kontrolējamības, un klusas, ērtas braukšanas kombinācijas. No Cooper vissezonu riepu kataloga ir vērts apskatīt godalgotas sērijas kā Cooper Zeon RS3-A, CS5 Ultra Touring, Lifeliner GLS, Trendsetter SE, utt.

Atrodiet Jums pareizās Cooper vissezonas riepasreifen-direkt.lv. Šeit Jūs varat pasūtīt tiešsaistē, izvēloties no plaša izmēru un modeļu klāsta, par ļoti konkurētspējīgām cenām.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more