Payment Banner

Cooper ziemas riepas – novērtējiet drošībuZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Ar gandrīz simtgadīgu pieredzi riepu ražošanas biznesā, Cooper uzskatāms par vienu no cienītākajiem zīmoliem riepu industrijā. Ar kvalitatīvu preču plašu piedāvājumu, mūsdienu Cooper piedāvājums ir daudz kārdinošāks nekā jebkad agrāk. Kvalitāte un izdevīgas cenas ir divas galvenās īpašības, kuras labi raksturo uzņēmuma preces, un Jūs vienmēr atradīsiet Cooper riepas reifen-direkt.lv mājas lapā – par ļoti konkurētspējīgām cenām!

Aukstai sezonai, mūsu tiešsaistes veikals piedāvā plašu Cooper ziemas riepu klāstu vieglo automobiļu īpašniekiem, kā arī SUV un komerctransporta īpašniekiem. Discoverer un Weather-Master produktu līnijās ir iekļauti ziemas riepu modeļi, ieskaitot ekonomiskās riepas, kas ir domātas pilsētas automašīnām, komfortablas touring riepas, kas domātas ģimenes automašīnām, un augstas veiktspējas riepas, kā arī 4x4 specializētas ziemas riepas.

Padariet drošību par savu prioritāti, kopā ar Cooper ziemas riepām no reifen-direkt.lv

Cooper’s Weather-Master modeļos tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli, uzlabotais virzienveida protektors, un 3D lameļu tehnoloģija, kas sniedz absolūtu pārliecību ziemas laika apstākļos. Tādus modeļus kā Cooper Weather-Master S/T2 un S/T3 ir jāizvēlas kompakto un vidējās klases auto īpašniekiem, bet Weather-Master SA2 tika veidots augstas veiktspējas automašīnām, un Weather-Master WSC modelis ideāli piemērots džipiem.

Speciāli priekš SUV un 4x4, Cooper Discoverer produktu līnija nodrošina neatslābstošu saķeri un kontroli īpaši nelabvēlīgos ziemas laika apstākļos – tiek izmantots jaunākais silīcija dioksīda savienojums un progresīvie protektora dizaina risinājumi, labākai saķerei uz sniega un ledus.Discoverer M+S Sport un M+S2 piemēroti augstas veiktspējas džipiem, bet Discoverer M+S modelis ir lieliski piemērots bezceļu automašīnām.

Pasūtiet tagad Cooper ziemas riepas no reifen-direkt.lv , un gūstiet labumu no mūsu zemām cenām un kvalitatīvas klientu apkalpošanas – kā arī mēs piedāvājam bezmaksas piegādi visā Latvijā, ja tiek pasūtītas divas riepas un vairāk!

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more