Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Dacia riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Dacia ir automašīnu ražotājs, kas piedāvā transportlīdzekļus ar ļoti pieejamu cenu. Kompānija ir dibināta 1966. gadā partnerībā ar franču automašīnu ražotāju Renault. To populārākie modeļi ir:

  • Dacia Logan
  • Dacia Sandero
  • Dacia Duster

Riepas ir piemērotas katram Dacia modelim

Jūs varat izmantot gandrīz jebkura riepu ražotāja riepas. Goodyear riepas tiek izmantotas standarta aprīkojumam. Dacia Logan automašīnas ir aprīkotas ar DuraGrip riepām, izmērs 185/65 R15, ko ražojis Goodyear. Tāds pats izmērs tiek izmantots Sandero modelim. Dacia Duster modelim jūs varat izmantot izmēru 215/65 R16. Riepu izmēri, kurus jūs varat izmantot Dacia automašīnām ir diezgan ierobežoti. Jūs varat pārbaudīt, kādi izmēri ir piemēroti jūsu Dacia automašīnai, pārbaudot reģistrācijas apliecību vai automašīnas identitātes karti.

Kam jums ir jāpievērš uzmanība, iegādājoties riepas

Iegādājoties Dacia riepas, jums ir jāpārliecinās, ka riepas ir stabilas uz ceļa un atbilst cenai. Ja jūs izmantojat riepas ar zemu un vienmērīgu nodilumu, degvielas patēriņš būs ievērojami mazāks un nobraukuma veiktspēja būs lielāka.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.