Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Deestone riepas – drošas un funkcionālas, par kārdinošām cenām

Deestone ir ambiciozs riepu ražotājs no Taizemes. Uzsākot darbību 1978. gadā kā viena maza fabrika, Deestone riepas šodien darbina piecas modernas ražotnes. Apvienojies 1997. gadā, uzņēmums sākotnēji ieguva spēcīgu, bet galvenokārt vietēju, diagonālu komerciālu riepu ražotāja reputāciju. Kopš tā laika intensīvi ieguldījumi produkcijā un tās attīstīšanas iekārtās ir pieļāvis Deestone ielaušanos radiālo vieglo auto un viegla komerctransporta riepu sektorā.

Ātri apguvuši prāvu daļu no Taizemes vietājā tirgus, ražotājs pārslēdza fokusu uz eksportu – mūsdienās vairāk kā 60 % no saražotā tiek piedāvāts starptautiskajā tirgū – no Tālajiem un Tuvajiem Austrumiem līdz Eiropai un Ziemeļamērikai. Ražošana turpinās Taizeme, par spīti lētākam darbaspēkam citur apkārtnē, pateicoties vietējai kvalitatīvas gumijas piegādei.

Vienmēr laba vērtība par Jūsu naudu, ar Deestone riepām no reifen-direkt.lv

Ekonomisku riepu tirgus ir apstrīdāms un ar zemām cenām vien ir par maz, lai nodrošinātu veiksmi - tomēr, Deestone, šķiet, ir atraduši efektīgu recepti. Reifen-direkt.lv tiešsaistes veikalā mums ir vairākas Deestone riepas, kas balstītas uz labu ikdienas funkcionalitāti kā arī atraktīvu cenojumu, lai sacenstos par Jūsu uzmanību. Deestone riepu klāstā ir daudz un dažādu riepu, dažādos veidos un izmēros. Jūs varat iegādāties velosipēdu, motociklu, vieglo automašīnu, SUVu un vieglo kravas auto riepas, augstas vilces bezceļu riepas, kā arī specialās riepas lielām un mazām lauksaimniecības un rūpniecības tehnikas iekārtām.

Šeit Reifen-direkt.lv, mēs vienmēr piedāvajam labākos produktus un apkaplošanu. Pasūtiet tagad divas vai vairākas Deestone riepas par apburošām cenām no mūsu tiešsaistes veikala un piegāde Latvijā būs bez maksas !