Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Double Coin riepas – pamatīga veiktspēja par pieņemamām cenām

Double Coin

Double Coin, kam galvenā mītne ir Šanhaijā, ir ķīniešu ražotājs, kura mērķis ir nostabilizeties tirgū, ražojot uzticamas riepas par ļoti konkurētspējīgām cenām. Uzņēmums piedāvā aptverošu kravas auto, lauksaimniecības un rūpniecības iekārtu riepu klāstu. Riepas ir veidotas tā, lai tās nodrošinātu funkcionalitāti katrā darba vidē un lai tās ilgi kalpotu.

Double Coin ir dalībniece Ķīnas ražotāju aliancē (CMA), organizācijā, kas atbalsta un veicina Ķīnas ražotāju centienus piedalīties Eiropas un Amerikas tirgos. Uzņēmumi – dalībnieki sadarbojās visās jomās, no loģistikas līdz produktu attīstīšanai, veidojot resursu pamatu, kas nepieciešams, lai konstruētu un veicinātu kvalitatīvas ISO-sertificētas riepas prasīgajiem Rietumu tirgiem.

Uzticami risinājumi lielas slodzes mašīnām ar Double Coin riepām no reifen-direkt.lv

Double Coin kravas un autobusu riepu klāsts sastāv no izturīgām un degvielas patēriņa ziņā efektīvām kravas auto un treileru riepām dažādai tehnikai un iekārtām – no vietējās piegādes automašīnām līdz tālbraucējiem, kā arī dažādu pakalpojumu sniedzējiem. Ir pieejami vairāki modeļi braukšanas pozīcijai un visām pozīcijām, kā, piemēram, iztūrīgā Double Coin RR680 - visām pozīcijām paredzēta riepa ar platām rievām un kanāliem efektīvai ūdens novadīšanai, kā arī uzlabota vilce.

Rūpniecības, kalnrūpniecības un celtniecības tehniku iekārtām Double Coin apvidus produktu līnijā iekļautas universālas mazas, lielas un gigantiskas radiālas OTR riepas, piemērotas lielai slodzei pat vispiepūlinošākajos apstākļos. Pieejami ir arī specializēti modeļi transportlīdzekļiem kā ceļamkrāniem un iekrāvējiem.

Ja Jums vajag robotas riepas lauksaimniecības mašīnām, Double Coin Virgo R-1 ir dziļi rievots modelis ar rakstu zināmā leņķī, kas nodrošina izcilu vilci un slodzes kapacitāti.

Pasūtiet tagad uzticamās un pieejamās Double Coin riepas no reifen-direkt.lv. Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi Latvijā un populārus apmaksas veidus kā pārskaitījums, kredītkarte un Paypal.