Payment Banner

Double Star vasaras riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Zem-cenas vasaras riepas ar labu veiktspēju no Double Star

Double Star ir zīmols, kurš ir daļa no Tyrefull Rubber Industry Co., Ltd., uzņēmums bāzēts Qingdao un Shiyanā, Ķīnā. Tā klātbūtne starptautiskaja tirgū ir redzama skaitļos: gadā saražotas un eksportētas vairāk kā 15 miljoni vienību uz vairāk kā 140 pasaues valstīm. Double Star producē riepas ar plašu veidu, formu, izmēru un pat krāsu klāstu.

Siltajā gadalaikā Jūs varētu izvēlēties lietot vasaras riepas labākai saķerei uz sausiem ceļu segumiem, stabilitāti lielos ātrumos un līkumos. Double Star vasaras riepas ir radītas drošībai un veiktspējai, ar zemu degvielas pateriņu. Double Star DS806 un DS810 izceļās zīmola vasaras riepu katalogā. Arī priekš Jūsu SUV/4x4 Jūs varat lietot DS668 modeli. Mēs iesakām Jums ziemas vai vissezonas riepas labākai saķerei uz slapjiem vai slideniem ceļiem.

Pasūtiet tagad tiešsaistē Double Star vasaras riepas reifen-direkt.lv. Jūs varat meklēt pēc Jūsu automašīnas izmēriem no dažādiem modeļiem par ļoti pieejamām cenām.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more