Payment Banner

Double Star vissezonas riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Zem-cenas vissezonas riepas ar labu veiktspēju no Double Star

Double Star ir zīmols, kurš ir daļa no Tyrefull Rubber Industry Co., Ltd., uzņēmums bāzēts Qingdao un Shiyanā, Ķīnā. Tā klātbūtne starptautiskaja tirgū ir redzama skaitļos: gadā saražotas un eksportētas vairāk kā 15 miljoni vienību uz vairāk kā 140 pasaues valstīm. Double Star producē riepas ar plašu veidu, formu, izmēru un pat krāsu klāstu.

Ja Jūs meklējiet ziemas un vasaras riepu īpatnību apvienojumu, ar labu vadāmību par zemām cenām, tad Double Star vissezonas riepas ir pareizā izvēle. Riepas šai kategorijā ir veidotas tā, lai tās ātri nesakarstu un tām būtu laba nodilumizturība, ilgāks mūžš un mazs degvielas pateriņš. To visu-laikapstākļu protektora raksts braucot rada lielisku sajūtu un pret slīdēšanas spējas lietainā vai sniegainā laikā nodrošina uz ceļa nepieciešamo drošību. Mēs iesakām Jums Double Star DSR 08 A, vienu no zīmola labākajiem vissezonas riepu modeļiem.

Jūs varat veikt pasūtījumu tiešsaistē reifen-direkt.lv, izvēloties pareizo izmēru par ļoti zemām cenām.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more