Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Dunlop vasaras riepas

Sportisks braukšanas komforts ar Dunlop vasaras riepām

Ar nepārtrauktiem pētījumiem, Dunlop riepu ražotājs nozīmīgi uzlabojis katras nākamās paaudzes Dunlop vasaras riepu veiktspēju. Jaunāko Dunlop vasaras riepu raksturīgā iezīme ir precīzā vadāmība uz sausiem un slapjiem ceļiem.

Inovatīvās tehnoloģijas sportiskiem braucieniem

Visiem Dunlop izgudrojumiem ir viens mērķis: izcils drošības un braukšanas komforta apvienojums. Tā pat zemā rites pretestība nodrošina zemāku degvielas patēriņu un samzainātu izplūdes gāžu apjomu. Dunlop vasaras riepām raksturīgs mazs rites troksnis un lieliskas bremzēšanas īpašības. Šī ražotāja vasaras riepas ir ļoti drošas akvaplanēšanas riska rašanās gadījumā, un nodrošina precīzu vadāmību. Šīs īpašības ļauj autovadītājam viegli pielāgoties mainīgajiem laika apstākļiem.

Īpaši sportiskās Dunlop vasaras riepas

Visās Dunlop jaunajās riepās izmantota TOUCH TECHNOLOGY, kas piešķir riepām spēju ātri un precīzi informēt vadītāju par ceļa apstākļiem. Dunlop sportiskās līnijas vasaras riepas ir ļoti populāras autovadītāju vidū. Piemēram, vasaras riepa SP Sport 01 ir ideāls šīs ražošanas līnijas produkts vidējās klases un luksus automobiļiem. Viens no jaunumiem ir Dunlop izveidotā īpašā tehnika – vairāku rādiusu, asimetriskais protektors. Saķeres virsma ir sadalīta trīs zonās. Dunlop vasaras riepām ir arī īpaši stingras sānu malas jeb borti, tādējādi automašīna ir izcili stabili vadāma un stūres reakcija, it īpaši izbraucot līkumus, ir ļoti precīza.

Augstākie Dunlop vasaras riepu novērtējumi

Visietekmīgākā vācu Automobiļu Asociācija ADAC piešķīrusi Dunlop vasaras riepām augstākos novērtējumus 2012. gada riepu apskatā. Testētāji norādījuši, ka Dunlop vasaras riepas ir ar izcilu veiktspēju kā uz sausas, tā slapjas ceļa virsmas. Dunlop vasaras riepu lielā sānu un virspuses nodilumizturība paildzina braukšanas prieku. Vācu žurnāls ""auto motor und sport"" apzīmējis Dunlop vasaras riepas kā īpaši iesakāmas. Apskatnieki norādījuši, ka galvenie plusi ir neticamā stabilitāte izbraucot līkumus, īpašā reakcija akvaplanēšanas riska gadījumā un lieliska veiktspēja uz sausas ceļa virsmas.