Payment Banner

Ar lielām cerībām: Dunlop vissezonas riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Slavenais Dunlop Uzņēmums ir ieguvis universālo atzinību, jo ražo riepas saskaņā ar ar visaugstākajiem kvalitātes satndartiem . Dunlop vissezonas riepas piedāvā pirmklasīgu sniegumu, kas, savukārt, nodrošina optimālo kontroli jebkurā laikā, visos laika apstākļos. Tas viss ir iepējams, pateicoties speciālam silīcija dioksīda gumijas sastāvam, kas saglabā savas īpašības pie viss dažādākajiem apstākļiem, ieskaitot lielas temperatūras svārstības. Kad sākas auksta sezona, šī polimēra funkcijas paliek daudz ievērojamākas, jo tas demonstrē savas spējas, un saglabā savas visas funkcijas pie zemām temperatūrām, kā arī uzlabo riepu saķere.Dunlop SP 4All Seasons vissezonas riepas profils tiks veidots tā, lai tas pielāgotos sniegam, sniedzot maksimālu saķeri. Pat dubļos un uz ledus šī riepa demonstrē atbilstošu uzvedību, sniedzot vadītājam drošības sajūtu. Daudzveidīga protektora rievu ģeometrija ļauj pielāgoties visu veidu ceļu apstākļiem ziemas laikā . Lieliskais ziemas sniegums, ko pierāda arī sniegpārslas simbols, kuram ir jāpievērš uzmanību tiem autobraucējiem, kas meklē kvalitatīvas vissezonas riepas. Papildus minētajam, riepai ir virzienveida protektora zīmējums un plata centrālā rieva . Šī rieva palīdz novadīt ūdeni un dubļus no kontakta virsmas.

Augstad drošības pakāpe, pat lielos ātrumos

Pagarinātais Dunlop vissezonas riepas saskares laukums ar ceļu nodrošina stabilitāti līkumos, pat braucot lielos ātrumos, un sniedz lieliskas saķeres īpašības uz sausa ceļa. Vēl viena lieliska Dunlop īpašība – visas preces sniedz to īpašniekiem lielisku braukšanas kvalitati. Arī protektors paliek stabils jebkurā ātrumā, un riepas nodilst vienmērīgi pa visu apkārtmēru. Tas, savukārt, pagarina riepu kalpošanas mūžu, kā arī autovadītājiem tā ir lieliska iespēja, lai ietaupītu naudiņu. Katrā gadījumā, vissezonas riepas ir lieliska izvēle tiem autovadītājiem, kuri vēlas ietaupīt un dod priekšroku vienam riepu komplektam, kas labi kalpos visa gada garumā, un nebūs nekādas vajadzības mainīt vasaras riepas pret ziemas riepām. Dunlop vissezonas riepas tiek piedāvātasreifen-direkt.lv, un ir pieejami dažādos izmēros. Jūs vienmēr varat uzticēties Dunlop kvalitātei, kā arī reifen-direkt.lv sniegtajiem pakalpojumiem.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more