Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Dunlop ziemas riepas

Augstām prasībām: Dunlop ziemas riepas

Ik sezonu Dunlop ziemas riepas pārliecina pircējus ar savu kvalitāti un lielisko veiktspēju. Gan lietū, gan sniegā ziemas riepas Dunlop garantē optimālu reakciju uz ceļa – neatkarīgi no braukšanas virsmas. Dunlop riepas ir pastāvīga kvalitātes un drošības garantija, kas tiek pierādīta vadošo auto ražotāju, motociklu ražotāju un sporta žurnālu testos. Jau gadu desmitiem auto un motociklu vadītāji izvēlās Dunlop ziemas riepas to izcilās veiktspējas dēļ. Dunlop ziemas riepas ir absolūti iesakāmas to uzlabotās vilkmes un bremzēšanas īpašību dēļ.

Labākās tehnoloģijas maksimālai drošībai

Dunlop ziemas riepas nepārtraukti tiek uzlabotas izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai sasniegtu augstāko līmeni. Inovatīvā lameļu sistēma un protektora rievas, kas izkārtotas perpendikulāri un ķīļveida protektora zīmējums, ir tikai nedaudzi no minamajiem jauninājumiem. Virzienveida profils garantē drošu bremzēšanu pat sarežģītos apstākļos. Akvaplanēšanas riska gadījumā Dunlop ziemas riepas maksimāli ātri novada lieko ūdeni no riepas virsmas, pateicoties to īpašajai tehnoloģijai, tādējādi palielinās drošības līmenis. Jebkurš transportlīdzekļa vadītājs var justies droši un ērti braucot ar ļoti viegli vadāmajām Dunlop ziemas riepām.

Mazs rites troksnis un ērtība

Izgudrojot jaunas ziemas riepas, Dunlop koncentrējas, lai braukšana būtu maksimāli patīkama un droša, un rites troksnis iespējami zems. Inovatīvā ideja izvietot gropes centrālajā protektora rievā veicinājusi maksimālu rites trokšņa samazināšanu, kā rezultātā lielu attālumu braukšana nav apgrūtinoša.

Pastāvīgi pētījumi un attīstība, un Dunlop kvalitātes kontrole

Dunlop ziemas riepas ir jaunāko tehnoloģiju iemiesojums. Riepu lieliskā kvalitāte sasniegta pateicoties nepārtrauktiem pētījumiem un jauninājumu ieviešanai. Dunlop ziemas riepas ir augstas kvalitātes ražojums, kas nodrošina visu ikdienas izaicinājumu uzveikšanu. Nepārtraukta kvalitātes kontrole garantē, ka katra riepa ir ļoti augstvērtīga. Prasīgie autovadītāji, kuri sagaida, ka ziemas riepas būs izcilas, vienmēr būs pilnībā apmierināti ar Dunlop produktiem. Ziemas riepas, kas perfekti pielāgojas ziemas sezonas sūrajiem laikapstākļiem un ziemas izaicinājumiem uz ceļa!

Lieliskas Dunlop ziemas riepas jebkuram transportlīdzeklim

Dunlop piedāvājumā ir plašs modeļu klāsts, tātad katram transportlīdzeklim var atrast ideāli piemērotas ziemas riepas. Papildus Dunlop ziemas riepu lieliskajām īpašībām un optimālajam riepas kontakta laukumam ar braukšanas virsmu, arī to dizains ir izcils. Šīs ziemas riepas izskatās labi kā uz mazām, tā arī vidējām automašīnām. Nav nekāds pārsteigums, ka daudzi automašīnu ražotāji izvēlas Dunlop riepas savu automašīnu pamataprīkojumam.

Dunlop ziemas riepu augstais novērtējums

Dunlop ziemas riepas regulāri tiek augstu novērtētas dažādos apskatos. Vācu žurnāls “Stiftung Warentest” sadarbībā ar pasaulslaveno zīmolu “Geprüfte Sicherheit” (“drošības apstiprinājums”) - piešķīra Dunlop SP Winter Sport 4D riepām “labi” etiķeti to lielisko braukšanas īpašību slapjos laika apstākļos, un tikpat labu veiktspēju uz aizsnigušiem ceļiem dēļ. Dunlop atkārtoti pārliecina, ka viņu ziemas riepas atbilst trīs vissvarīgākajām prasībām, kurām jāatbilst labām ziemas riepām: drošība, nepārspējama ērtība un lieliska vadāmība.