Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Durun riepas – izturība, efektivitāte un pārāka vērtība

Durun

Ķīniešu riepu zīmols Durun tika izveidots 1996. gadā un ir kļuvis par ikdienišķu parādību zemcenu aizvietošanas tirgū. Durun riepas ražo Shandong Yongtai Chemical Group kompānija Shandong provincē Ķīnā. Ražotājs, attīstījis vienu no vecākajiem un visrespektētajiem zīmoliem savā klasē, laika gaitā ir kļuvis par lielu producēšanas uzņēmumu, kas specializējās tērauda radiālo riepu un vieglo automašīnu radiālo riepu ražošanā, daudzveidīgam transportlīdzekļu klāstam.

Saņemiet vairāk nekā Jūs sagaidiet, ar pieejamām Durun riepām no reifen-direkt.lv

Reifen-direkt.lv klienti ir aicināti izvēlēties no plaša vieglo automašīnu, SUVu un komerciālo kravas auto Durun riepu klāsta, ar vairāk nekā 50 izmēru variācijām - visas sertificētas ar e-marķējumu un ISO9001:2000. Ja Jums vajadzīga ekonomiska un izturīga vasaras riepa, tad Durun A-One ir laba izvēle kompaktām un vidēja izmēra automašīnām. Apsveriet arī Durun D103 un A2000 modeļus - ar vissezonas protektora dizainu un labu kapacitāti visos laikapstākļos, šīs riepas nodrošina stabīlu, ērtu braukšanu plašā tepmeratūras amplitūdā. Priekš vieglām komerciālām iekārtām ir piemērotas Durun D108, kurām ir pastiprinātu lodīšu dizains un nodilumizturīgas gumijas sastāvdaļas – izturībai un slodzes panesamībai.

Reifen-direkt.lv padara iepirkšanos tiešsaistē vieglu un drošu. Izvēlaties Jūsu mīļāko maksāšanas metodi no iespējām kā Paypal, pārskaitījums vai kredītkarte, un saņemiet savas jaunās Durun riepas par ekstrēmi izdevīgu cenu – ar bezmaksas piegādi iekļautu cenā pasutījumiem, kuros divas vai vairāk riepas!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard