Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Event riepas – Pērciet pieejamas un veiktspējīgas riepas

Event

UzņēmumsEvent riepas tika dibināts 2005. gadā un ir kļuvis par labi zināmu vārdu. Koncentrējoties uz vieglo kravas un zemcenu vieglo automašīnu tirgu, uzņēmums ir izgrebis pats sev nišu. Ražošana tiek veikta, izmantojot augstas kvalitātes izejvielas un pēdējās ražošanas iekārtas. Tomēr uzņēmums piedāvā plašu produktu klāstu zemcenu kategorijā.

Uzņēmums piedāva riepas četrās kategorijās, t.i. - 4X4, vieglie kravas, augstas veiktspējas un līdzsvarotas veiktspējas. Visās sērijās ir dažādi izmēri un protektora raksti, pēc transportlīdzekļu prasībām. Reifen-direkt.lv veikalā mēs tirgojam visu Event riepu klāstu, ieskaitot vasaras un ziemas produktus.

Pērciet Event riepas ar atlaidi

Mēs glabājam visas Event riepas gan vieglajiem auto, gan vieglajiem kravas auto. Daži no populārākajiem modeļiem ir ML609, ML909, MJ683, GL699 un daudzi citi. Apskatiet mūsu piedāvajumu tiešsaistē un izvēlaties riepas, kas Jums vajadzīgas.

Visam klāstam ir unikāli protektora raksti optimālākajai veiktspējai. Vieglo automašīnu modeļi fokusēti uz uzticamību, efektivitāti un ērtību. 4X4 protektora raksti ir veidoti braukšanai pa rupjiem pamatiem kā netīrumi, akmeņi un grants. Sausuma un slapjuma veiktspējas riepas arī ir pieejamas. Augstas veiktspējas riepu diapazons ir vērsts uz sacīkšu braukšanu. Lai arī kādi braukšanas apstākļi un vajadzības, klientiem ir liela izvēle. Reifen-direkt.lv veikalā mēs piedavājam lieliskas atlaides riepām un uz klientu orientētu apkalpošanu.