Payment Banner

Evergreen ziemas riepas – droši ceļojumi par labām cenāmZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

2008. gadā, Evergreen ražotājs, uzņēmuma Jinyu apakšzīmols, viens no nozīmīgākajiem riepu ražotājiem Ķīnā, uzrādījās starptautiskajā tirgū. Pēdējo gadu laikā, Evergreen ir pastiprinājis un paaugstinājis savas pozīcijas Latvijā, galvenokārt atzīstot, ka stingri drošības un kvalitātes standarti ir ļoti svarīgi, lai gūtu panākumus Rietumos. Zīmols piedāvā pievilcīgas budžeta klases riepas dažādos izmēros un par ļoti labām cenām, lai Latvijas klientiem būtu iespēja ietaupīt.

Ekonomiskas ziemas riepas pārstāv svarīgu tirgus sektoru Latvijā, jo autovadītāji, kuri vēlas ietaupīt, bet nevēlas pirkt jau lietotas riepas, bieži vien izvēlas budžeta klases riepas kā alternatīvu. Šī iemesla dēļ, Evergreen netika atstumts un katalogam tika pievienoti ziemas riepu modeļi dažādos izmēros, kas ir piemērotas popularākajiem transportlīdzekļiem.

Pieejamas un drošas Evergreen ziemas riepas, no reifen-direkt.lv

Evergreen EW62 un EW66 riepu modeļos tiek izmantotas speciālas izejvielas un dziļi, sarežģīti protektoru raksti, kas palīdz sniegt teicamu veiktspēju zemās temperatūrās un uzlabot vilces īpašības uz apsnigušiem ceļiem. Raupja riepas konstrukcija un optimizētais silīcija dioksīda maisījums nodrošina ne tikai labu funkcionalitāti ziemas apstākļos, bet arī drošību un samazinātu rites pretestību. Efektīva ūdens, sniega un dubļu izkliedēšana no riepas, kā arī droša vadāmība jebkuros laika apstākļos. Kā vienmēr, reifen-direkt.lv piedāvā Jums lielisku preču klāstu. Pasūtīšanas process ir ļoti viegls, un pasūtot divas vai vairāk Evergreen ziemas riepas , piegāde visā Latvijā būs absolūti bezmaksas!

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more