Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Excelsior riepas –vēstures manifests

Excelsior

Excelsior zīmols jau sen ir kā sinonīms augstai kvalitātei tiem entuziastiem, kuri patiesi novērtē senlaicīgu riepu skaistumu un funkcionalitāti. Produktu katalogā iekļauts plašs Eiropas stila senlaicīgu riepu klāsts, daudzveidīgs gan stila, izmēru, kā arī protektora un malu rakstu ziņā. Klasisku auto restaurētāji un kolekcionāri noteikti priecāsies par šiem izcilajiem produktiem, kā arī par ļoti konkurētspējīgām cenām reifen-direkt.lv.

Excelsior piedāvā trīs dažādas produktu līnijas - Comp H (vintage sacīkšu riepas), Stahl Sport Radials (oriģināla kombinācija no slīpas šķiedras izskatam un moderna tērauda jostu radiālas konstrukcijas) un Vintage līnija (autentiski Eiropas stila modeļi).

Autentiska estētika un mūsdienīga veiktspēja ar Excelsior senlaicīgām riepām no reifen-direkt.lv

Priekš vintage sacīkšu entuziastiem, Excelsior Comp H riepas piedāvā izskatu un sajūtu kā vēsturiskie oriģināli, bet ar papildus drošību no moderniem gumijas sajaukumiem un konstrukciju. Comp H riepām ir kameras tipa dizains un trīs bloku Eiropas stila protektora raksts, kamēr ātruma indekss H dod pārliecību, braucot ātrumos līdz pat 209 km/h.

Dažādie dizaini un izmēri padara Excelsior Stahl Sport radiālās riepas piemērotas daudz un dažādiem restaurētiem klasiskiem automobīļiem un hotrodeim. Šīs skaistās riepas nodrošina atbilstošu izskatu Jūsu restaurētajām pirms un pēc otrā pasaules kara laika automašīnām, tās pārstāv lielisku izvēli dažāda veida braukšanai.

Pieejamas daudzās protektora un sānu malu konfigurācijās, Excelsior Vintage riepas ir ideāla izvēle tiem, kuri nevēlās neko mazāk kā pilnīgi autentiskus Eiropas stila modeļus. Ar stiprajiem neilona korda apvalkiem un ļoti efektīviem gumijas sajaukumiem šie īpašie produkti piedāvā labu vadāmību un uzticamību.

Izmantojiet mūsu inteliģento meklēšanas iespēju, lai atrastu tās Excelsior riepas, kas perfekti atbilst Jūsu prasībām. Kā vienmēr, Jūs varat paļauties uz to, ka reifen-direkt.lv nodrošinās vislabākos produktus ar visizdevīgākajiem nosacījumiem.