Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Fiat riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Fiat kompānija ir dibināta 1899. gadā. Gadu gaitā itāliešu automašīnu ražotājs kļuva par vienu no lielākajiem automašīnu ražotājiem pasaulē. Fiat piedāvā plašu transportlīdzekļu klāstu, sākot ar mini kompaktajām un kompaktajām automašīnām. To populārākie modeļi ir:

  • Fiat Doblo
  • Fiat Stilo
  • Fiat Ulysse
  • Fiat Panda
  • Fiat Punto
  • Fiat Croma
  • Fiat Grande Punto
  • Fiat Bravo
  • Fiat Nuova 500

Gandrīz ikviens riepu ražotājs piedāvā riepas Fiat automašīnām.

Īstās riepas jebkuram Fiat modelim

Fiat ir cieša sadarbība ar daudziem riepu ražotājiem. Starp svarīgākajiem sadarbības partneriem ir

Piemēram, Fiat Panda auto var būt sākotnēji aprīkoti ar Bridgestone D693 vai D684 ar izmēru 165/70 R14 81T vai 185/65 R14 86T. Jūs varat arī izmantot no 13 līdz 17 collām Michelin Energy riepas. Bravo modelis ir sākotnēji aprīkots ar Continental riepām. Lai pārbaudītu, kādas riepas ir piemērotas jūsu Fiat auto, lūdzu, pārbaudiet reģistrācijas apliecību vai automašīnas identitātes karti.

Riepas Fiat automašīnām nodrošina drošību

Kvalitatīvas riepas nodrošina drošību pat vissmagākajos laika apstākļos. Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, Fiat riepas parādīja optimālas īpašības uz jebkura veida ceļa. Tās nodrošina, ka ūdens no riepas saskares laukuma tiek atbilstoši noņemts, un nodrošina stabilitāti akvaplanēšanas gadījumā. Riepas, kas uzskaitītas mūsu piedāvājumā ir īpaši projektētas, lai atbilstu katra Fiat modeļa prasībām, nodrošinātu drošību un komfortu. Sakarā ar zemo rites pretestību, trokšņa līmenis ir ārkārtīgi zems; tas palielina braukšanas komfortu. Šīm riepām ir pieejama cena, augstas veiktspēja braucienos un zems degvielas patēriņš. Daudzie testi ir parādījuši, ka lētām riepām ir liels drošības risks.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.
^