Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Ford riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Ford kompāniju 1903. gadā ir dibinājis Henry Ford. Piecus gadus vēlāk revolucionārie T modeļi tika laisti tirgū. Šodien Ford ir viens no lielākajiem automašīnu ražotājiem, kas tiek augstu vērtēts visā pasaulē. Ar plašo pieejamo automašīnu modeļu klāstu Ford apmierina jebkuru vajadzību vai prasību, kāda varētu būt autovadītājam. Izvēloties piemērotas riepas savam Ford, jūs iegūsiet labāko izpildījumu, jūsu auto vadīšana pārvērtīsies par patīkamu pieredzi.

Riepu ražotāji, kas sadarbojas ar Ford

Kad jūs meklējat labākās riepas, jūs varat izvēlēties starp vairākiem riepu ražotājiem. Jūs varat arī izvēlēties Goodyear riepas. Šis riepu ražotājs nodrošina kvalitatīvas riepas sekojošiem modeļiem:

  • Ford Focus
  • Ford Galaxy
  • Ford Kuga
  • Ford Mondeo

Neskaitot Goodyear riepas, Ford izmanto arī Bridgestone riepas un Michelin riepas kā standarta aprīkojumu viņu automašīnām.

Optimāla kontrole jebkurā situācijā

Lai pār jūsu Ford transportlīdzekli būtu optimāla kontrole pat ziemas laikā, ir ieteicams nomainīt riepas, kad temperatūra nokrīt zem 7 Celsija grādiem. Dažās valstīs ir obligāti aprīkot auto ar atbilstošām riepām atkarībā no gadalaika (ziema vai vasara). Lai saķere būtu optimāla ziemas sezonā, jūs varat izvēlēties riepas ar sniegpārsliņas simbolu; M+S riepas dod labu stabilitāti dubļu un sniega apstākļos.

Optimāla vilce neatkarīgi no laika apstākļiem

Vissezonas riepas ir kompromiss starp vasaras riepas un ziemas riepas. Vissezonas riepas var izmantot cauru gadu. Jūs varat atpazīt šīs riepas pēc sekojošiem simboliem: saule, lietuslāse vai koka lapa. Run-Flat riepas ir piemērotas ārkārtas gadījumiem (piemēram, plakanas riepas gadījumā). Šis riepu veids nodrošina drošu braukšanu ievērojama gaisa zuduma gadījumā. Jūs varat vēl nobraukt 100 km ar ne vairāk kā 50 mph (80 km/h). Šādā veidā jūs varat aizbraukt līdz garāžai tā vietā, lai gaidītu uz ceļa palīdzību.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.
^