Payment Banner

Falken vasaras riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Falken vasaras riepas

Falken Vasaras riepas nodrošina ne tikai neticamu drošības un degvielas ekonomijas apvienojumu. Neatkarīgi no tā vai autovadītājam patīk sportiska, vai mierīga braukšana, Falken piedāvā vasaras riepas jebkurām vajadzībām.

Izmēģinātas un pārbaudītas Falken sporta riepas

Ir pašsaprotams, ka autosporta riepām jānodrošina ļoti precīza stūres reakcija, un izcila stabilitāte – Falken to visu garantē. Visā riepas profila garumā ir garenas rievas, kas neticami labi aizsargā pret akvaplanēšanas risku. Šīs īpašības padara braukšanu ļoti precīzu un vienmērīgu pat uz slapjiem ceļiem.

Augstākās tehnoloģijas vasaras ceļiem

Falken vasaras riepu kvalitāte nemitīgi tiek uzlabota un pārbaudīta. Lielāka saķeres virsma nodrošina izcilu automašīnas kontroli uz visu veidu ceļa virsmām un jebkurā ātrumā. Riepu gumijas sakausējuma sastāvā esošie polimēri un aktīvais ogleklis profila konstrukcijā, ieviesti ņemot piemēru no auto sacīkšu riepu ražošanas standartiem. Izcila sportiska stila braukšanas un samazināta akvaplanēšanas riska apvienojums.

Ērtas un ekonomiskas

Falken vasaras riepas nodrošina vislabāko saķeri kā uz slapjas, tā sausas ceļa virsmas. Simetriskais profila bloku dizains un četras lielas rievas visa profila garumā nodrošina optimālu saķeri. Papildus, zemā rites pretestība padara braukšanu patīkami ērtu. Lēnais nodilums un ilgais riepas kalpošanas laiks ierindo Falken vasaras riepas ekonomisko riepu priekšgalā.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more