Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Falken vasaras riepas

Falken vasaras riepas

Falken Vasaras riepas nodrošina ne tikai neticamu drošības un degvielas ekonomijas apvienojumu. Neatkarīgi no tā vai autovadītājam patīk sportiska, vai mierīga braukšana, Falken piedāvā vasaras riepas jebkurām vajadzībām.

Izmēģinātas un pārbaudītas Falken sporta riepas

Ir pašsaprotams, ka autosporta riepām jānodrošina ļoti precīza stūres reakcija, un izcila stabilitāte – Falken to visu garantē. Visā riepas profila garumā ir garenas rievas, kas neticami labi aizsargā pret akvaplanēšanas risku. Šīs īpašības padara braukšanu ļoti precīzu un vienmērīgu pat uz slapjiem ceļiem.

Augstākās tehnoloģijas vasaras ceļiem

Falken vasaras riepu kvalitāte nemitīgi tiek uzlabota un pārbaudīta. Lielāka saķeres virsma nodrošina izcilu automašīnas kontroli uz visu veidu ceļa virsmām un jebkurā ātrumā. Riepu gumijas sakausējuma sastāvā esošie polimēri un aktīvais ogleklis profila konstrukcijā, ieviesti ņemot piemēru no auto sacīkšu riepu ražošanas standartiem. Izcila sportiska stila braukšanas un samazināta akvaplanēšanas riska apvienojums.

Ērtas un ekonomiskas

Falken vasaras riepas nodrošina vislabāko saķeri kā uz slapjas, tā sausas ceļa virsmas. Simetriskais profila bloku dizains un četras lielas rievas visa profila garumā nodrošina optimālu saķeri. Papildus, zemā rites pretestība padara braukšanu patīkami ērtu. Lēnais nodilums un ilgais riepas kalpošanas laiks ierindo Falken vasaras riepas ekonomisko riepu priekšgalā.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard