Payment Banner

Federal vasaras riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Federal vasaras riepas

Federal vasaras riepas ir ideālas tiem autovadītājiem, kuri pievērš uzmanību izdevumiem un mēklē labas riepas par zemām cenām. Federal sporta riepas ar zemu rites pretestību palīdz samazināt degvielas patēriņu, un modernais protektors papildina automašīnas estētisko izskatu.

Lieliskas braukšanas īpašības visos laika apstākļos

Federal vasaras riepas iespaidīgi pierāda, ka autovadītājiem nav jāizvēlas starp lielisku vadāmību un pieejamām riepām cenas ziņā. Gan uz slapjām, gan sausām ceļa virsmām, Jūsu automašīna stingri turās uz ceļa. Bremzēšanas spēks sagādā nepārspējamas izjūtas. Veiktspējas īpašības ir daudzpusīgas, riepas labi izbrauc līkumus, tāpēc tās var izmantot autosportā.

Federal vasaras riepas apskatos

Neskatoties uz zemo cenu segmentu, Federal vasaras riepas ieguvušas cienīgus punktus vairākos testos. 2012. gadā, vācu žurnāls “Auto Bild” raksturoja riepas, kā “vasaras riepas ar zemu rites troksni par ļoti zemām cenām un lielisku saķeri uz sausa ceļa seguma”.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more