Payment Banner

Federal ziemas riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Federal ziemas riepas

Federal ir Taivānas uzņēmums, kurš dibināts 1954. gadā,un kurš sadarbojas ar tādiem ražotājiem, kā Bridgestone un Sumitomo (ražotājs, kurš pieder Dunlop korporācijai ). Federal riepas ir labi pazīstamas un augstu novērtētas pasaules motosporta entuziastu vidū. Mēs iesakām automašīnu īpašniekiem Federal riepas lieliskam sniegumam ziemas sezonā, piemēram, HIMALAYA WS2-SL. Tiešsaistes veikalā reifen-direkt.lv Jūs varat atrast HIMALAYA WS2-SL tipa riepas, kuras ir domātas vieglajām automašīnām un HIMALAYA SUV arī Offroad/4x4 automašīnām, par zemām cenām.

Ziemas riepas un ieteikumi

Ņemiet vērā, ka Latvijā ziemas sezonā obligāti ir lietojamas ziemas riepas. Aukstā laikā, kad gaisa temperatūra krītas zem 7 grādiem pēc Celsija, ieteicams braukt ar ziemas riepām, nemaz nerunājot par braukšanu uz sniega un ledus. Jums jāņem vērā, ka ziemā augstienēs raksturīgas zemākas temperatūras nekā līdzenumos,īsāks bezsala periods, lielāks mitrums un ilgstošāka sniega sega,piemēram,Madonas novadā ziema mēdz ilgt par vienu mēnesi ilgāk nekā citviet Latvijā.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more