Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Fulda vasaras riepas

Fulda vasaras riepas

Uzņēmums Fulda piedāvā augstākās vācu kvalitātes riepas. Dibinātajam 1900. gadā, Fulda riepu ražotājam ir gara un veiksmīga vēsture. 1962. gadā šo zīmolu pārņēma Goodyear riepu ražotājs,un piedāvā ļoti augstas kvalitātes riepas par ļoti zemām cenām. Uzņēmuma veiksme meklējama inovāciju un nepārtraukto pētījumu,un attīstības jomā.

Fulda vasaras riepas ir vācu labāko tehnoloģiju atspoguļojums

Īpaša uzmanība,ražojot riepas,tiek pievērsta maksimālai drošībai un lieliskam braukšanas komfortam. Fulda vasaras riepas nodrošina optimālo saķeri un precīzu vadāmību uz visām braukšanas virsmām, neatkarīgi no laika apstākļiem. Protektora rievas ir divreiz šķeltas (leņķveida),kas garantē vienmērīgu braukšanu,un ātru ūdens novadīšanu rodoties akvaplanēšanas riskam. Tātad, Fulda vasaras riepas ir lieliska trīs elementu simbioze:
  • Drošība
  • Ērtība
  • Efektivitāte

Liels nobraukums garantēts

Ar Fulda vasaras riepām automašīnas var nobraukt tūkstošiem kilometru – nezaudējot drošības garantiju visa lietošanas laika garumā. Neatkarīgi no ātruma, riepa nodilst vienmērīgi, un tai raksturīga zema rites pretestība. Noteikti jāpiemin degvielas ekonomija, kas sasniegta pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai.2012. gadā TÜV-Süd piešķīra Fulda vasaras riepām augstākās kvalitātes sertifikātu. Vēlaties augstākās klases vasaras riepas? Tās piedāvā Fulda!